Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Örökre magányos életem lesz?

Örökre magányos életem lesz?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, úgy igazán barátaim sosem voltak, párkapcsolatom sem. Abba már úgy beletörődtem h barátaim lehet sosem lesznek, de egy barátnő hiányát nem tudnám ilyen konnyen elfogafni. De mivel nem vagyok beszédes, közvetelen típus, így lehet hogy örökre magányos leszek, de én ezt nem szeretném. De nem találok barátnőt.

Gáz magányos farkasnak lenni?


2020. jún. 12. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalan nem gáz
2020. jún. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%

Elsőkörben felkéne tenned magadnak pár kérdést:

Tényleg akarsz barátnőt?

Mi lehet a probléma amiért nem jön össze?

Miért nem sikerülz baráti kapcsolatokat kialakítanod?


Esetleg pszihologushoz is elmehetnél (kokolyan, lehet nem ártana).

2020. jún. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Idővel biztos, hogy megtalálod azt a bizonyos nagy Őt vagy ő talál rád. :) Ne léggy elkeseredve emiatt. Legyél nyitott és próbálj kicsit ismerkedni.
2020. jún. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ó hidd el, az élet attól még nem áll meg, hogy te fejben megállsz. Ez egy kiszámíthatatlan RNG-vonat, ahol még a viszonylag stabil dolgokban sem lehetsz teljesen biztos. Ki tudja, lehet, hogy beköltözik a közeledbe egy nő, aki éppen pont a típusod, vagy pont egy olyat sodor melléd az élet (akár melóhelyen), akivel bár el tudnád képzelni, de jobban megismerve rájössz, hogy csak a baj lesz vele, viszont nem tudsz visszakozni és akarva-akaratlanul is azon kapod magad, hogy csak azért is a társaságát keresed.

Tapasztalat beszél belőlem, történtek már velem olyan dolgok, amikről álmomban sem gondoltam volna, hogy meg fog történni.

Viszont egyvalami biztos: minden egyes változáshoz kelleni fogsz Te is. Ha Te magad nem élsz legalább a környezeted nyújtotta, tőled független változásokkal, akkor soha nem fog eljönni az a várva várt változás. Szóval ha aktívan nem is teszel azért, hogy változzon valami, akkor legalább az ilyen tök véletlenszerű, téged mégiscsak érintő váratlan eseményektől ne zárkózz el. Vállald tehát, hogy alkalomadtán akár még a komfortzónádból is kimozdulsz a cél érdekében. Sosem tudhatod mi sül ki belőle.

2020. jún. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem változtatsz rajta akkor így marad. Én nem változtattam rajta és így maradt.
2020. jún. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!