Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az a természetes szelekció...

Az a természetes szelekció része hogy egyedül vagyok?

Figyelt kérdés
És hogy senkit nem érdeklek? Senki nem áll szóba velem amióta beteg lettem.

2020. júl. 3. 13:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
19%
Gyerekek, a mentális betegségek 99%-át a felborult bélflóra okozza, és helyes táplálkozással visszafordítható, még ha az orvosi protokoll ezt jelenleg nem is foglalja magába.
2020. júl. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

tegnap 18:28 Jol lepontoztak Miki :D

Üdv : a csúnya no kereső barátod

2020. júl. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon valószínűnek tartom, hogy NAGY IGAZSÁGOT fogalmazott meg a 11-es válaszoló!


Ui: nem véletlenül írtam, amit írtam...

2020. júl. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mik a tüneteit?
2020. júl. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
58%

A mentális betegségekkel az emberek többsége úgy van, hogy inkább nem kockáztat. Kisebb veszteség leírni egy barátot, mint folyamatosan rettegni, hogy vajon szedi-e a gyógyszereit.

Bizalmatlan világban élünk, tetszik vagy sem, az ember magát védi azzal, hogy téged elkerül. Ha valaki súlyos mentális beteg, akkor szinte azonnal azonosítják egy időzített bombával, aki ráadásul felelősségre se vonható, bármit tesz.

Nagyon sajnálom, hogy ezzel a betegséggel kell élj :( Próbáld meg sorstársakkal felvenni a kapcsolatot.

2020. szept. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
45%
Forditva. Azert vagy egyedül, mert te magad szelektalsz es fordulsz el.
2020. okt. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!