Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha egy férfi csinos nővel...

Ha egy férfi csinos nővel szeretne összejönni,de nem akar neki sikerülni,ne adja föl,próbálkozzon tovább,Vagy keressen inkább egy nem csinos nőt,akinél nagyobb esélye van?

Figyelt kérdés
Az embernek van egy elképzelése,milyen párt szeretne.Csakhogy amikor találkozik az ideáljával,kiderül,hogy annak nem kell,egyoldalú marad a szerelem.Ti mit ajánlanátok egy olyan embernek,akiket kikosaraz az esetük,az ideáljuk?Ne adjanak lejjebb az igényeikből?Menjenek tovább azon az úton amin elindultak?Vagy menjenek le alacsonyabb szintre és keresgéljenek ott?Tehát ha én egy szép barátnőt akarok,Akkor nem lehet,hogy két szék közül a pad alá fogok esni és végül sem szép,sem csúnya lánnyal sem fogok összejönni?

2020. aug. 5. 10:01
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
#9 én a hosszú hajú Bernadettre gondoltam és a pár kilóval könnyebb Novák Katalinra de mindegy:)Szóval legyen csinos,ne legyen rusnya kinézetű mint én.
2020. aug. 5. 12:48
 12/25 anonim ***** válasza:
70%

Mindenkinek más a szép...neked, mi a szép...

A sminkelt macák vagy a szolidak, vékonyak, teltek, keletiek....stb.


Érdekes dolog ez a női átverés-smink felénk:


[link]


[link]


Tehát csodálkoznak a nők, ha 1 éjszaka a szerelem, mert ugye a vakolatnak annyi s a pasi reggel meg megijed, ki ez???


Érdekes, hogy sminkes s sminktelen állapotban, mennyire más a megítélés egy adott nő esetén is.Egyik szép, másik jóságos ég vagy éppen így sem rossz, meg úgy sem.

Szerintem a festés nélküli megjelenés sokkal korrektebb s könnyebb megítélni a szépet.


Tehát szintek nincsenek csak átverések, amit a nők alkottak meg...vitathatatlan.

Attól, hogy átmaszkírozza magát csak nappal számít "szebbnek", de este meg mocsárpakolást felteszi s mocsárlény-lány...kinek kell ez, komolyan???


Van ki szerint ez szép:

[link]

Szerintem tökre mű az egész...nem szép csak esztétikus alkotás.

S ez több-jobb??? Na, ne már:DDD

A természetes adottságok egészséges gondozása-eredménye a szép....szintek...pfff.

2020. aug. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

#11

Na jó, te nyilván ízlésficamban szenvedsz:

[link]

[link]

...és még baromi rendes voltam, hogy nem egy-egy eltorzult fejű képet tettem fel.

Még egyszer mondom, komoly gondok lehetnek veled minden téren, ha még ilyen küllemű nőket sem sikerül felszedned!

Magadat hozd rendbe minden szempontból, akkor lesz nőd is!

Normális gondolkodású, megbízható, ápolt férfinak nem gond 50-60 éves ilyen külsejű nőket felszedni, mert ebben a korban már a nők nem a pasi külseje alapján választanak.

2020. aug. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
#12 akiket belinkeltél mind csinos nők.Mindegyikkel összejönnék ha ki van sminkelve,ha nem.
2020. aug. 5. 13:07
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

14


Nem érted a lényeget, nézzük drasztikusan.

[link]

2020. aug. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
#13 szerintem Te egyszerűen irigy vagy az államtitkár asszonyra és a Bernadettre.Igenis csinos nő mind a kettő.Nekem bejönnek:)
2020. aug. 5. 13:14
 17/25 A kérdező kommentje:
#15 el ne hidd már,hogy azok 80 éves nők,akik ki vannak sminkelve.Max.60 évesek.
2020. aug. 5. 13:18
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Hiszel, amit akarsz, de a lényeget nem érted...
2020. aug. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Szóval te elvárod az igényes megjelenést, de te ezzel szemben nem tartozol az igényesebb emberek közé?

Azért elég érdekesen gondolkodsz, meg kell hagyni. Esetleg ha odafigyelnél és adnál egy kicsit magadra, akkor szóba állnának veled a lányok...


Az igényesség mindkét fél részéről elvárt szerintem.

Nem kell Adonisznak lenni a férfinak vagy fürdőruhamodellnek a nőnek, de ha ad magára annyit, hogy tisztán tartja magát, nem büdös, a fogait (nem büdös a szája, nincs romló foga), a frizurája és az öltözködése olyan, ami előnyös neki, ha férfi, akkor az arcszőrzete is olyan, ami jól áll neki (ha meg nem áll jól, akkor nem erőlteti), a körme tiszta, rendszeresen sportol valamit (nem kell konditerembe járni, vagy valami drága sportot űzni, olcsón, otthon is lehet sportolni, a városokban vannak kondiparkok, amik ingyen használhatóak), egészségesen és változatosan étkezik (itt se kell nagy dolgokra gondolni, nem kell minden héten tenger gyümölcseit meg sushit enni, és nem feltétlenül az az egészséges és jó, ami drága), nem dohányzik, akkor ne mondd már, hogy nem talál hasonlóan igényes párt.


Ha az ember odafigyel egy kicsit magára, az meglátszik rajta. Totál egyszerű emberek teljesen meg tudnak változni attól, ha egy jó frizurát választanak maguknak és normálisan felöltöznek (itt se kell drága ruhákra gondolni, én pl. azt se tudom, mikor vettem utoljára boltban ruhát, mert mindig a piacra járunk, kiismertük, hogy hol lehet jó minőségű ruhákat venni; de akár turkálókból is lehet nagyon jó darabokat szerezni, vagy nagy leértékeléseken boltokban, stb.).

Emellett ha egészségesen étkezel, akkor az az arcbőrödre is hatással van, sokkal szebb lesz tőle, nem lesz fakó.

A sportolástól megint csak egészségesebben fogsz kinézni.

A fogak is fontosak, egy rossz fog akár a testedben valahol teljesen máshol is képes lehet valami gyulladt gócpontot kialakítani.


Ha meg jobban öltözködsz, sportolsz, rendesen eszel, normálisan nézel ki, magabiztosabb is leszel tőle, jó lesz a tükörbe nézni. És ezt a magabiztosságot mások is megérzik, szívesebben fognak nyitni feléd mások is.

2020. aug. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
51%

19


Igazad van végig, de utána meg a pokolba kívánod, hogy mindenki ismerkedni akar veled...s akár egy francos utcanév kérdés után piócát találsz magaddal szemben.


Akinek meg mozgalmas az élete, minek sportoljon..., mert divat hangoztatni-trendi...ezt hagyjuk már.Reggeli s esti kis kalimpálás napi körök mellett feleslegessé teszi.

2020. aug. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!