Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van Budapesten olyan...

Miért van Budapesten olyan sok szingli? Nem menő a társ, a család, a gyermekvállalás?

Figyelt kérdés

Lesújtó adatokat olvashattok. A szinglik többsége Budapesten él: minden negyedik húsz és harminckilenc év közötti fővárosi szinglinek számít. Miért kell ilyen önzőnek lenni? És akkor miért sírnak rínak, hogy milyen drága az albérlet? Miért nem menő már családosnak, hitvesnek, anyának, apának lenni? Budapest a romlott alma ami megrohassza a többit?


[link]



2020. aug. 11. 18:29
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Nem akarásnak nyögés a vége!
2020. aug. 11. 19:07
 12/34 anonim ***** válasza:
88%

Pestisrácok, jajjajj.


Akkor már tudjuk, miért a másik életében kutakodsz, te kofa.

2020. aug. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
13%

#12/13

És te miért szólsz bele más életébe? Neked nem mindegy, hogy ki mit olvas?

2020. aug. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
86%
Ne nevettess, a 444 egyáltalán nem liberális. Tele van szexista, homofób, rasszista seggekkel.
2020. aug. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

"És te miért szólsz bele más életébe? Neked nem mindegy, hogy ki mit olvas?"


Nekem mindegy, mit olvas, de ne érveljen vele. Független tanulmányokkal érveljen.

2020. aug. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
60%

Januárban költöztem el Budapestről Firenzéből, azóta nem jártam Magyarországon.

Azért nem volt párom, mert senkibe nem szerettem bele amíg Budapesten éltem. Olyannal pedig nem fogok összejönni, akibe nem vagyok az, mert azzal csak magamnak okoznék szenvedést.

Anyának még nagyon fiatal vagyok, de szeretnék gyerek(ek)et - de nem Magyarországon. Bár jómódú családból származom, így sose kellett szűkölködnöm, de nem szeretném Magyarországon felnevelni a gyerekemet, mert tudom, hogy máshol jobb lenne neki és én se szeretnék visszaköltözni. Kapásból nincs szándékom kitenni a pocsék oktatásnak és a rossz egészségügynek.

Semmi bajom a magyar kultúrával (fantasztikus íróink és költőink vannak), de én Olaszországban sokkal jobban érzem magam, mert a helyi nép "jelleme" és kultúrája sokkal közelebb áll hozzám.

Ez nem önzőség. Mindenkinek egy élete van, így teljesen jogos, hogy nem fog azért rontani rajta, hogy például te megnyugodhass. Szerinted így is önzőség? Ám legyen, élek önzően, de boldogan.

22/L

2020. aug. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
39%

Hát szülni nem fogok. Pláne, hogy az ilyen szarok magyarkodnak mindig.


Ha szülnék is, magyar fütyinek hülye magyar kölyköt soha.

2020. aug. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

Azért a párkeresés nem úgy működik, hogy akarunk és akkor lesz. Én is nagyon sok éve szeretném megtalálni az igazit, de egyszerűen még nem találkoztam olyan emberrel sok évnyi aktív társkeresés során, akivel kölcsönösen úgy éreztük, hogy nekünk egy párnak kellene lennünk. Enélkül még mi értelme erőltetni valakivel a dolgot?


24/F

2020. aug. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
97%
És ha a "rossz" statisztikának nem az önzőség az oka, akkor összeborul a kis világod?
2020. aug. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
89%

Szeretnék nagy családot, gyerekekkel. Ja, azt még elmesélnéd kérlek, hogy hol ismerkedjek? Sebész-rezidens vagyok, reggeltől estig dolgozom, minimálbérért, ha bármilyen konferencia van, ahol elméletileg lehetne - ott max. 60 és halálközötti vénpapik vannak. Ha pedig este hazaérek, miután lementőztem egy egész délutánt, majd az ügyeleten törött lábakat láttam el, szerinted még van energiám elmenni bulizni? Örülök, ha sorozatot kapcsolhatok és a felénél be is alszom.

Hol ismerkedjek? Az egyetemi évek alatt volt egy párkapcsolatom, de szakítottunk, mert külföldre költözött.


Szeretnék én családot, de hol találjak normális pasit? Egy buliban, ha ritkábban el is megyünk, akkor bunkó módon nyomulnak, akik pedig komolyabbat szeretnének, azonnal lépnek, miután elmesélem, hogy baleseti sebész vagyok, mert sok a meló még.


1-2 szabadnapon kívül nem találok időt a barátokra sem, ha pedig igen, ritka szerencsésen kell elsülnie egy házibulinak/sörözésnek ahhoz, hogy ott pont az a valaki legyen, aki szimpatikus, és még én is neki, ráadásul nem utolsó szempont az sem, hogy normális legyen.


Továbbra is kíváncsi vagyok a tanácsokra.

2020. aug. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!