Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van Budapesten olyan...

Miért van Budapesten olyan sok szingli? Nem menő a társ, a család, a gyermekvállalás?

Figyelt kérdés

Lesújtó adatokat olvashattok. A szinglik többsége Budapesten él: minden negyedik húsz és harminckilenc év közötti fővárosi szinglinek számít. Miért kell ilyen önzőnek lenni? És akkor miért sírnak rínak, hogy milyen drága az albérlet? Miért nem menő már családosnak, hitvesnek, anyának, apának lenni? Budapest a romlott alma ami megrohassza a többit?


[link]



2020. aug. 11. 18:29
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, nem vagyok redneck. Tanultam külföldön, van diplomám, 9 országban voltam eddig hosszabb, további 7 országban rövidebb utazáson. Németül felsőfokúm, angolból és olaszból középfokúm van. Városlakó vagyok, biztos egzisztenciával és biztos értékrenddel: a család, a gyerek az első. Persze a mai világban akinek gyereke van, az csak kussoljon.
2020. okt. 29. 19:24
 32/34 anonim ***** válasza:

Az én értékrendem az, hogy mindenki élje úgy az életét, ahogy jónak érzi, és ne nézzen le mást.


Nem menőségből nem akarok gyereket, egyszerűen soha nem láttam magam anyaként. Agysebészként sem látom magam, tök messze áll tőlem mindkettő.

2020. okt. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
Ha ennyire hiperművelt vagy, miért is szorulsz a gyakorikérdések.hu-ra? :D
2020. nov. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
Megváltozott a világ mas ertékrenddel élünk. Ez vele járója a mai gondolkodásnak. Sajnos nem lehet hibaztatni a mai fiatalokat mert a neveles máson alapszik nem a családalapításon.
2021. jan. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!