Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Boldog lehetek egy olyan...

Boldog lehetek egy olyan nővel,aki 35 éves,nincs szakmàja,nincs munkahelye,nincs pénze és nem is akar dolgozni?

Figyelt kérdés
Nem egy csúnya nőről van szó egyébként.Ha lenne pénze és adna magàra, egész csinos lenne.Szerintem összejönne velem,ha màsért nem hàt azért,hogy anyagilag segítsem.Nem lehetséges,hogy megszoknàm egy idő utàn hogy én tartom el?Nem lehet,hogy idővel bele is szeretnék?

2020. szept. 10. 00:33
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
#20 már eldöntöttem hogy nem foglalkozom vele.Nem keresem már a társaságát.Csak így most még magányosabb vagyok.
2020. szept. 14. 02:13
 22/26 anonim ***** válasza:
Szexelni szexelhetsz vele,csak bele ne habarodj,mert akkor le húz az biztos.
2020. szept. 14. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
#22 nem szexelek vele mert akkor el fogja várni a segítséget.Ha még nem akarok,azzal fog jönni bezzeg a szex jó volt,de segíteni nem akarok rajta.Még én lennék a szemét,aki csak kihasználja.
2020. szept. 14. 12:07
 24/26 anonim ***** válasza:

,,nem szexelek vele mert akkor el fogja várni a segítséget''

Ezzel mindent elmondtál róla,talán meg is érdemlené,hogy vissza nyaljon a fagyi.

2020. szept. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked belefér, hogy te tartod el, akkor hajrá.

Arra ne alapozz, hogy majd változni fog. Bár ha még bele sem szerettél, akkor nem értem, hogy egyáltalán miért rá vágyakozol?

2020. szept. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
60%

Hagyjad. Nem csak azert mert egyertelmuen a penzedert kellessz hanrm mert mit akarsz ilyen embertol? Mirol fogtok beszelgetni? Mirol szol az elete? Mit tud adni Neked?

Jellemtelen. Semmi nem erdekli? Nem akar uj dolgokat megismerni, tanulni?

Inkabb vegyel uj autot , utazz el, tanulj nyelvet barmit de ez egy rossz befektetes

2020. okt. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!