Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Boldog lehetek egy olyan...

Boldog lehetek egy olyan nővel,aki 35 éves,nincs szakmàja,nincs munkahelye,nincs pénze és nem is akar dolgozni?

Figyelt kérdés
Nem egy csúnya nőről van szó egyébként.Ha lenne pénze és adna magàra, egész csinos lenne.Szerintem összejönne velem,ha màsért nem hàt azért,hogy anyagilag segítsem.Nem lehetséges,hogy megszoknàm egy idő utàn hogy én tartom el?Nem lehet,hogy idővel bele is szeretnék?

2020. szept. 10. 00:33
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
81%
Ha vállalja egy szexrabszolga szerepét akkor jöhet.😁
2020. szept. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Eddig mindig talàlt olyan férfit aki segített neki,aki eltartotta.Aztàn szakított vele,jött a következő.Most is segített neki valaki,de annak a valakinek megszűnt a munkahelye,így most én pont kapóra jönnék.
2020. szept. 10. 12:16
 13/26 anonim ***** válasza:
61%
No, akkor harca fel!😎 Űríts a sanájába ,😍
2020. szept. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
71%

Hagyd a francba ez a nő nem párt keres csak egy pénzes zsákot,minek finansziroznád az egész életét,lassan ki is öregszik a ,,szakmából" aztán csak a nyakadon maradna.

Inkább keres vagy egy normális nőt,vagy ha csak szex kell akkor egy jó kis ribit akinek csak a szexért fizetsz.

2020. szept. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
44%
Van szakmája, igaz nem jegyzik sehol. Próbáld ki a pinust ,😍 lehet megéri 😋
2020. szept. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
62%
Nem te vagy az a tag, aki egy élethű női babát akart venni magának a neten, mert nincs valódi barátnője?
2020. szept. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek sok olyat ahol a nő nem dolgozik és jól elvannak.

Boldogok, a férfi egyenrangúként tiszteli, imádja a párját.


Volt olyan munkatársam akit a pasija rávett hogy ne dolgozzon, maradjon otthon, eltartja. Utána mindenféle ingyenélő g3nyónak elhordta a csajt, már az első hónapban egy szelet kenyeret rákiabált. Te szerintem ez a kategória lennél.

Szóval nem sülne ki belőle semmi jó.

2020. szept. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
#17 a munkatársadnak azt kellett volna mondania a pasinak hogy ő nem akarja hogy eltartsa,dolgozni szeretne.Nem belemenni hogy eltartsa.
2020. szept. 11. 19:53
 19/26 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel a nővel semmi baj, csak hogy gyakran váltogatja a partnereit.

És nem, ő nem háztartásbeli. A háztartásbeli házasságban él, és csak a családjáért dolgozik.

De ha szereted, próbáld meg vele a kapcsolatot, ki tudja még mi lesz...

Dolgozhatna rád otthon, vagy szerezz neki valamilyen otthon végezhető munkát, vagy azok a hozzászólók, akik lehúzóan nyilatkoztak. (Hisz ők jobban tudják a frankót, az embert mindenhol tárt karokkal fogadják dolgozni! Pláne, ha nő!)


Szerintem ha rendesen állsz hozzá, akkor megváltozik.

2020. szept. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj. Én nő vagyok, és találkoztam hasonló pasival, kb ugyanez volt. Sem tanulni nem akart, sem dolgozni, semmit nem akart az élettől, nem voltak tervei, semmi. Nagyon szánalmas alak volt, csak erre későn jöttem rá, amikor rájöttem, akkor meg úgy voltam vele, hogy próbálok rá hatni, hátha megváltozik az életfelfogàsa. Egy idő után kerek perec megmondta, hogy ő nem fog dolgozni, ment állandóan segélyért, meg csalni, lopni, hazudni kezdett, nem viccelek. Olyanokat csinált, hogy elment a boltba, és kihozott vagy 20 cuccot, kabát alatt, zsebben, cipőben, stb. Aztán ezeket röhögve mesélte, és tette fel netre eladni. Lerendelt mindenféle szart netről, bepipàlta, hogy nem jött meg neki a cucc, és visszakapta a pénzt, a cuccot amiket meg vett eladta. Ruhákat is így lopott, fogóval járt nagy áruházakba, szétszedte a csipogót, és magán kihozta, eladta. Nagyon ritkán benyomta az apja ide-oda dolgozni, de folyamatosan kirugatta magát mindenhonnan, hogy ne kelljen dokgoznia. Egy év alatt hat munkahelyről rugatta ki magát. Állandóan azt hallgattam, hogy jaj ő mekkora vesztes, nem fogja vinni semmire az életben, sose lesz munkája, stb. Ez lehúzott engem is, miután rájöttem, hogy miből "él" rövid időn belül ott hagytam! Ráadásul egy anyu pici fia is volt, és retkes volt mindkettő, mint a hajléktalanok. Olyan házban laktak, hogy ha valaki oda hányt volna a lakás közepére, akkor még talán jobb illat is lett volna, és nem rosszabb...Letettem a kezemet az asztalra, és odaragadt, a wc náluk olyan volt, mint a vonatbudi, olyan retkes.

Teljesen padlóra tett ez az ember, hogy mégis eddig hol volt a szemem, miért nem vettem észre ezeket a dolgokat, miért későn döbbentem rá ezekre, egyáltalán hogy tudta ezeket eltitkolni előlem, stb. Veled is ez lesz valószínűleg, ez az ember is azt várta, hogy majd én fogom őt tartani, hidd el, hogy egy ilyen reménytelen, tanulatlan, igénytelen ember(mindegy, hogy férfi vagy nő) is erre fog hajtani. Az ilyen nem akar dolgozni, nem akar tanulni, nem akar semmit, valaki jöjjön tartsa el. Más nem érdekli nagyon magán kívül. Az ilyen ember nem életképes, ennyi. Javaslom, hogy hagyd a fenébe ezt a nőt, ha ilyen idős korára nem bírt megkomolyodni, akkor már nem fog soha, max akkor ha majd az utcára kerül, mert már nem lesz olyan hülye, akin élősködhet, de valószínűleg még akkor sem, mert elsődleges lesz a lustasàg akkor is. Az ilyen lusta ember pedig sajnos elvan a koszban, az igénytelenségben is mellékesen. Szerinted aki dolgozni lusta, az fog majd takarítani? Nem fog, azt sem, meg semmit sem.

2020. szept. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!