Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Gáz ha fiatalon akarok meghalni?

Gáz ha fiatalon akarok meghalni?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, de semmi értelmét nem látom az életemnek. Nincsenek barátaim, nincs barátnőm, rossz tanuló vagyok, sokat depizek stb. Teljesen kilátástalan az életem. Minden este imádkozok Istenhez, hogy másnap ne keljek fel. Rengeteget szorongok, sokszor már a levegővétel is fáj. Nem akarok tovább élni, mert csak rosszabb lesz minden.

2020. szept. 15. 22:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
55%
Hidd el, hogy szép az élet. Most jönne mégcsak a legszebb éveid, mikor önálló leszel. Igaz, én sem akarok sokat élni, max 50 évet. Nagyon félek az öregségtől, betegségektől.
2020. szept. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
83%

Istenhez hiába imádkozol a halálodért, abban nem fog segíteni. Próbálj meg imádkozni azért, hogy adjon erőt és kitartást neked, hogy segítsen meglátnod a célt az életedben. Nem azért küldött erre a világra és tartott meg mostanáig jó egészségben mert nem volt veled semmilyen terve.

A barátok nem csak úgy pottyannak mindenki ölébe, amelyik pottyan az olyan is lesz. Odakinn van valaki aki arra vár, hogy megismerhessen téged és szerethessen.

2020. szept. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is igy vagyok 24 évesen. Mindenki levegonek nez, barataim reg nincsenek, lányok undorodnak tolem és egy értéktelen diplomám van amivel elhelyezkedni se tudok. Semmi értelme egyedül élni minimálbérrel, az nem élet.
2020. szept. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!