Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Van valami olcsó biztosítás?...

Van valami olcsó biztosítás? Esetleg fiataloknak vagy diákoknak vagy nem tudom. 19 évesen akarok egy autót, de nem akarok kifizetni 100+ezer forintot rá.

Figyelt kérdés

2019. aug. 26. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
ha jó kis vidékre költözöl akkor egyből olcsóbb lesz, ha meg még jó pár évvel öregebb lennél akkor is olcsóbb.
2019. aug. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

Kén' a zerős, nagymotoros óttó, mer' az menő, de fizetni nem akarunk? Semmi baj, rendes magyar vagy, villantani akarsz a semmibű', píz nincsen, de nem baj, csak a ház előtt álljon a nímett vagy jappán nagymotoros vadállat, amit riasztóval pittyogtatsz! Az a kemény, mindenki lássa, hogy itthol van a főünök, az élet császára!

Nos, kimondottan "kemínjaóska" kategóriájú óccsó KGFB nincs, de lehet ügyeskedni. A KGFB-t az üzembentartó köti, az meg lehet elhagyatott kis faluban élő, biztonságos életkorú ember is. Ha ilyen nincs a családban, megszívtad.

Esetleg lehet valami nem túl izgalmas autót venni, amivel eljutsz A-ból B-be, de az nem olyan k***a menő.

2019. aug. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Kis autóra nem kerül 100k plusszba. Inkább olyan 75 körül.
2019. aug. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
47%

Netrisk.hu

Ott meglátod mi a legolcsóbb

2019. aug. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

Fiatalon még biztosan nehéz megérteni, hogy van olyan, amikor előnyt jelent a kor. :-)

Itt már nincs diák-kedvezmény, ez a felnőttek világa: kötelezően fizetendő díjakkal, biztosításokkal, miegyébbel. A biztosító nem szereti kedvezménnyel honorálni azt, hogy fiatal rutintalan vezető vagy, számára ez kockázat, amit be is áraz a biztosítási díjakban.

2019. aug. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%
múlt héten néztem, Allianznál kb 20-21 éves pestinek, kezdő jogsival kis Peugeotra kb 150 ezer...
2019. aug. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%

0%-ot kaptam a válaszomra :(


Elárulom hogy nekem 21 évesen Citroen Saxora ( kis Peugeot kaliber) b02-es bónusszal 68778 magyar Forint a KöBe biztosítónál 1 évre Bp agglomerációban. Ebből saccoltam 75 ezret a kérdezőnek, emiatt nem értem a lepontozást.

2019. aug. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!