Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 30 éves múltam. 3 diplomám...

30 éves múltam. 3 diplomám van, éltanuló voltam az egyetemen. Most nincs munkám, barátnőm soha sem volt, nincs önálló életem, otthon lakok, barátaim sincsenek. Elkezdtem a doktorit, ahonnan végül kirúgtak. Nem látom a kitörést. Végem van?

Figyelt kérdés
2020. szept. 22. 08:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
42%

Mondjuk az én sem értem, miért nem csajoztál az egyetemen, sehol máshol nem olyan könnyű, mint ott :D

8-as vagyok

2020. szept. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
82%

"Nem látom a kitörést." Ha nem látod, teremtsd meg. Mit szándékozol tenni? "Végem van?" Miért is? Csak meg kell tanulnod a megküzdés módszereit.


(Esetleg Pán Péter szindrómád van, der ezt csak szakember tudná bizton állítani. A PPsz is gyógyítható.)

2020. szept. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
74%
Nem kell itt bölcsész-szakozni. Van egy csomó bölcsész szakon végzett ember, aki normálisan dolgozik, van normális élete. Azért mert a kérdező ilyen lökött, még nem minden bölcsészszakon végzett ember ilyen. Ha másik 3 szakot (nem bölcsész) végzett volna el, valószínűleg ő akkor is ilyen lenne.
2020. szept. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
60%
igazából szerintem mindegy melyik karon volt, ott a válasz a kérdésében: a többiek felnőttek, kiléptek a való világba, csajoztak, dolgoztak, szocializálódtak, te meg leragadtál valahol alsóban, és azzal töltöttél húsz évvel többet a kelleténél, hogy az ellenőrzőfüzeted nézegetted.
2020. szept. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Régi igazság, hogy attól, mert valaki valahol jól teljesít, még nem biztos, hogy máshol is jól fog.

Természetesen veszve semmi nincs. Csak kicsit fel kéne állni a padlóról. És ne félj a komfortzónádból kimozdulni!

2020. szept. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező! A fejemet tenném rá, hogy alap diplomád sincs, nemhogy 3 db! :)) Phd-ra jelentkeztél és kirúgtak? :)) Hogy oda ne rohanjak!


Ide a rozsdás bökőt, hogy max egy érettségid van vagy az sem.


Aki a kérdését így írja ki: "lakok" a lakom helyett, az nemigen diplomázott le háromszor. :))

Phd-ról meg nem szokás simán "kirúgni" embereket, max betanított munkásokat a gyárból! Vagy tévedek?

2020. nov. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
90%
Ez sem rossz diploma, add be minnél több helyre az önéletrajzot valami sikerül. Van olyan ismerősöm is aki most könyvelőként dolgozok de más diplomával. Az átképzések is nagyon mennek most a multiknál is és nem csak a konyvelesen.
2020. dec. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Már hogy lenne véged. Nem az a fontos hogy volt e eddig barátnőd, munkád, hanem hogy MOST hogy nézel ki, milyen a kiállásod. Ne izgulj épp elég sokan hozzászoktak a jóhoz 20-30 körül, aztán lepukkannak, és nézegetnek hogy hol a feleségem/baránőim, hol a munkahelyem. Hiába mondogatja hogy há de régebben jóképű voltam bébi és jó pasi. MOST nem az, akkor mindegy.
2020. dec. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!