Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért utálnak az emberek?

Miért utálnak az emberek?

Figyelt kérdés

Engem sosem szeretett senki, mindig kiközösítettek. Persze én is hibás vagyok, mert eléggé zárkózott vagyok. De sokszor bántottak is pedig én semmi rosszat nem tettem senkivel, bár lehet sokan bunkónak néznek ami miatt nem vagyok barátkozós. Sosem voltak barátaim, amit már megszokta. De zavar hogy nagyon magányos vagyok, párkapcsolatom sem volt soha, a lányok is átnéznek rajtam.

Valamiért az élet engem nagyon magányosságra ítélt.


2020. szept. 30. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
8%
Na ide figyelj most kishaver, örülj ha valaki még hátba ver. Mi ez a kivagyiság?..mikor a lényeg az hogy kinek látszol és kinek játszol, mert elmúlsz húsz és elmúlsz negyven, és elmúlsz hatvan szépen és csendben. Ne filozofálj, hidd el az a fő hogy sok pénz legyen és elég nő.
2020. szept. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Ha semmi kapcsolatod nincs a másikkal akkor biztos nem utál max közömbös vagy neki, de ezen neked kell változtatni
2020. szept. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Detto ugyanez van velem is. Őszintén nem tudom, talán a kinézetem az oka. Páran mondták már, hogy az alap poker face-em is úgy néz ki, mintha mérges, savanyú lennék, de nem tudom, ez mennyire adhat okot arra, hogy utáljanak.
2020. okt. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Mindenkinek, itt a konkrét válasz.


https://www.youtube.com/watch?v=qjszyYOO_Zc

2023. szept. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!