Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tudok ilyenkor tenni?

Mit tudok ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Minden megtörtént velem az életben amitől egy ember retteghet és egyáltalán nem kíván magának. Borzasztóan rossz és nehéz körülmények közé születtem. Apám alkoholista volt és rendszeresen menekülni kellett előle anyámmal. Folyton éheztünk. Olyan lakásban éltünk ami sok helyen még kutyaólnak sem tette volna meg. Apám részegen szexelt előttem anyámmal. Nagyszülőknél szintúgy szenvedtem. Senkitől sem kaptam szeretetet és figyelmet. Hiába vágytam rá. Az iskolában is kiközösítettek és bántottak. Az egész iskola céltáblájává váltam. Mindenhol szenvedtem. Illetve egész életemben. Barátnőm soha sem volt még. Elmagányosodtam. Apám és nagyszüleim már nem élnek, anyámmal teljesen megromlott a viszonyunk. Barátaim kevesen vannak, legtöbbször ha szeretnék velük találkozni akkor nem akarnak. Szóval talán csak inkább haverok nem is barátok. A munkám sem tartogat sok köszönetet. Nem egy hálás feladat... Hazajövök a négy fal közé és senkivel sem tudok beszélni, elmondani hogy mi történt és hogy érzem magam. Teljesen gyökértelennek érzem magam hogy nincs családom és nem tartozok senkihez és sehova. Hiába vagyok 32 éves férfi akkor is sokszor sírok. Nem bírom feldolgozni hogy ennyire félrement az egész életem. Nem bírok a magánnyal megbirkózni. Nagyon hiányzik hogy valakinek fontos legyek. A kutyámon kívül nincs senkim. Ha vele történne valami akkor én is mennék. Hogyan lehet ezt elfogadni? Nagyon elkeseredett és fáradt vagyok már
2020. okt. 11. 20:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%

Menj el egy gyülekezetbe.

Szívesen fogadnak, és megtanitanak rá, hogy észre tudd venni, hogy Isten szeret.

2020. okt. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%

Nem vagy egyedul! Mármint persze igen, de sokan vannak ezzel ugyan ugy mint te.


Baratkozz a szuk kornyezetedben a szomszedaiddal … kutyasetaltatas kozben mas kutyasokkal … nagybevasarlas kozben takaros menyecskekkel … jarj tomegsport esemenyekre … menj el kozkedvelt kirandulohelyekre.


Millio lehetoseg van felvenni a kapcsolatot a külvilággal.

2020. okt. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1#. Sajnos engem egyáltalán nem vonzanak a gyülekezetek.

2#. Ez jól hangzik de igazából nem tudom hogyan kell mások felé nyitni vagy hogy kezdjek el egy idegennel beszélgetni

2020. okt. 11. 20:18
 4/13 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon is ráírhatsz valakire.
2020. okt. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ilyenkor milyen témát lehet bedobni ha ráírok valakire? Hogy csináljam hogy ne legyek unalmas és folyamatos párbeszéd alakuljon ki?
2020. okt. 11. 21:22
 6/13 anonim ***** válasza:

Írj rá a hozzászólásával kapcsolatban. Vagy nézegesd az ismerkedés kateógóriát, oda eleve azért írnak, mert ismerkedni akarnak.


Tessék, itt ez a 26 éves csaj, dobd fel a napját :D

https://www.gyakorikerdesek.hu/ismerkedes__baratkozas__10739..


Itt pediglen egy 24 éves:

https://www.gyakorikerdesek.hu/ismerkedes__tarskereses__1073..


Lelkizz egy kicsit a csajokkal, azt szeretik.

2020. okt. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia, hasonló gyerekkorom volt. Sokáig nem tudtam a történésekkel mit kezdeni, egyszerre szégyelltem, és voltam a világra dühös. Lehet bizarrul hangzik, de nekem egy dolog segített, ami pedig az elfogadás. Ez persze kőkemény munkával járt, rengeteg sírással és nevetéssel. A munka hatására azonban megláttam azt a szemszöget, hogy mindaz ami vagyok, ahogy szemlélem a világot, beleértve az értelmi és érzelmi intelligenciát is ezeknek, vagyis a szüleimnek és az életemnek köszönhetem. A munkában segítségemre volt egy könyv is, azt ajánlom neked is, igen praktikus.
2020. okt. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Sajnos én is haragszom az egész világra. Azt pedig hogy elfogadjam azt amiben vagyok és amilyen vagyok emiatt azt sajnos fogalmam sincs hogy hogyan kell csinálni
2020. okt. 12. 15:25
 9/13 anonim ***** válasza:
A kérdés az, hogy akarsz-e vele dolgozni, vagy úgy állsz ehhez, hogy oldja meg helyetted valaki más? :)
2020. okt. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Akarok de nem tudom hogyan kezdjem el. És azon is elgondolkodtam hogy mi az oka, vagy mi lehet bennem ami miatt az óvodában, iskolában és napjainkban is ellenszenves vagyok az embereknek és kiközösítenek. Ebben voltam gyerekkoromtól kezdve és emiatt sem érzem hogy nekem menne a kapcsolatfelvétel a külvilággal, mert mindig az elutasításban volt részem...
2020. okt. 12. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!