Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tudok ilyenkor tenni?

Mit tudok ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Minden megtörtént velem az életben amitől egy ember retteghet és egyáltalán nem kíván magának. Borzasztóan rossz és nehéz körülmények közé születtem. Apám alkoholista volt és rendszeresen menekülni kellett előle anyámmal. Folyton éheztünk. Olyan lakásban éltünk ami sok helyen még kutyaólnak sem tette volna meg. Apám részegen szexelt előttem anyámmal. Nagyszülőknél szintúgy szenvedtem. Senkitől sem kaptam szeretetet és figyelmet. Hiába vágytam rá. Az iskolában is kiközösítettek és bántottak. Az egész iskola céltáblájává váltam. Mindenhol szenvedtem. Illetve egész életemben. Barátnőm soha sem volt még. Elmagányosodtam. Apám és nagyszüleim már nem élnek, anyámmal teljesen megromlott a viszonyunk. Barátaim kevesen vannak, legtöbbször ha szeretnék velük találkozni akkor nem akarnak. Szóval talán csak inkább haverok nem is barátok. A munkám sem tartogat sok köszönetet. Nem egy hálás feladat... Hazajövök a négy fal közé és senkivel sem tudok beszélni, elmondani hogy mi történt és hogy érzem magam. Teljesen gyökértelennek érzem magam hogy nincs családom és nem tartozok senkihez és sehova. Hiába vagyok 32 éves férfi akkor is sokszor sírok. Nem bírom feldolgozni hogy ennyire félrement az egész életem. Nem bírok a magánnyal megbirkózni. Nagyon hiányzik hogy valakinek fontos legyek. A kutyámon kívül nincs senkim. Ha vele történne valami akkor én is mennék. Hogyan lehet ezt elfogadni? Nagyon elkeseredett és fáradt vagyok már
2020. okt. 11. 20:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sokat segített egy könyv (A teória a címe, Török-Szabó Balázs írta) Abban hasznos gyakorlati útmutatót találtam, hogyan kezdhetek neki. Amit magamon tapasztaltam és a kezdéshez jó kiindulópont volt, hogy felismertem a sok-sok nem értés miatt, noha már nem mindenhonnan azt kapom (pl. elutasítás) amit korábban, én mégis ezt látom. Szóval sündisznóként gömbölyödtem össze, ott is, ahol nem lett volna indokolt, mindezt azért, mert egyszerűen mindenhonnan támadást véltem, noha nem volt. Ahogy ezt felfogtam új színben kezdtem el látni a világot.
2020. okt. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
11#. Igen. Mostanra már pont ez van bennem is. Mindenhonnan támadásra számítok még ha szó sincs veszélyről
2020. okt. 12. 19:37
 13/13 anonim ***** válasza:
Az igazán biztató kezdet, ha ezt látod, és emlékszel is rá. Ezek után mást láthatsz, mint eddig.
2020. okt. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!