Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akik hosszú ideje párkapcsolat...

Akik hosszú ideje párkapcsolat nélkül élnek ti nem vagytok magányosak?

Figyelt kérdés

2020. okt. 24. 16:33
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
53%
20. Az mondjuk tényleg írtó nehéz, hogy 20 év után hírtelen oda van aki melletted volt és most meg kell szokni milyen nélküle.
2020. okt. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
97%
Az utolsó párkapcsolatomnak már másfél éve, hogy vége. Az előtt szinte egymást követték. Kapcsolatból kapcsolatba száltam. Az utolsó után meg elegeltem ezt az életstílist. Első pár hónapban fura volt, hogy egyedül vagyok. Utánna elkezdtem új dolgok és hobbik érdekelni, amik kitöltötték a szabadidőmet. Most legalább annyira nehezen mennék bele egy "átlagos" párkapcsolatba, mint amennyire másfél évvel ezelőtt maradtam volna egyedül. Ha egyszer megismerkedek majd azzal, akivel jólfogom érezni magam és lessz értelme annak, hogy együt vagyunk, kvázi a kapcsolatunk tartani fog valamerre, ám legyen. Megfelelő partnerrel természetesen jobb mint egyedül. Addig kiélvezem amit lehet.
2020. okt. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy nap is hosszú párkapcsolat nélkül, de nekem fél éve hogy elveszítettem a Páromat, és azóta csak rosszabbodott az állapotom. Nem tudok örülni semminek. Nem tudok semmit élvezni. Fizikai fájdalmat okoz, ha a szeretteim szerelemben élnek és én senkitől nem kapom meg, és senkinek nem tudom már megadni...
2020. okt. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
77%
De azvagyok
2021. dec. 18. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!