Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy idős embernek csak akkor...

Egy idős embernek csak akkor lehet fiatal csinos barátnője,ha jómódú?

Figyelt kérdés
Például Andy Vajnának,Faludy Györgynek vagy Benkő Dánielnek is náluk sokkal fiatalabb,csinos barátnőik voltak.De ők mindhárman ismert emberek is voltak,tévében láthattuk őket,újságban olvashattunk róluk.Andy Vajna híres producer volt,Faludy György híres költő,író,Benkő Dániel lantművész,több tévéműsorban szerepelt,régen a rádióban is volt műsora.Joggal feltételezhetjük,hogy nem ment rosszul egyikőjüknek se.És volt is nekik csinos,fiatal barátnőjük.De vajon egy olyan 70 éves nyugdíjassal is összejönne egy csinos,fiatal lány aki egész életében egy gyárban dolgozott minimálbérre bejelentve,és nincs semmije,csak a havi 70 ezer nyugdíja?

2020. nov. 3. 02:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
31%
Igen,undorítóak az öreg pasasok,még az öreg nők számára is.
2020. nov. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
48%
mert mit adhatna egy vén fogatlan nyugger egy fiatal nőnek, a pénzén kívül? ha nincs pémze, nem lesz sugar daddy belőle...
2020. nov. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
69%

70 évesen már ne vágyjon szerintem fiatal lányra senki, fel se áll. Ápolja a feleségét meg foglalkozzon az unokákkal. Ja és örüljön, hogy egyáltalán egészségben megérte..ennyi.

Vagyis én, ha megérem (remélem), így fogok tenni.

A celebek meg ki a fenét érdekelnek, nyilván a pénzért voltak velük azok a nők.

2020. nov. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ismertem olyat, aki 37 éves nő létére teljesen belehabarodott egy 60 éves emberbe!!! De igazából! És nem volt híres az illető, de nagyon nagy lelke volt.
2020. nov. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
33%
kizárólag andy vajna özvegye járt jól ezek közül. Egy másik andy vajnával én is összejönnék, még ha 120 éves is lenne. lóvé, világsztár ismerősök, utazgatások, politikusi kapcsolatok, és még inteeligens is volt a férfi, nem egy műveletlen senki..
2020. nov. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!