Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan ne legyek szerelmes?

Hogyan ne legyek szerelmes?

Figyelt kérdés

Szeretném teljesen elveszíteni a szerelemsségre való készségemet, de ha ez nem lehetséges akkor meg akarom tudni hogyan szeressek ki bárkiből bármikor.

Próbáltam visszakeresni az ilyen kérdéseket de nem találtam használható választ azon kívül, hogy a negatív tulajdonságokra koncentráljak: de sajnos a kiszemeltem rossz adottságai nem elegek ahhoz, hogy kiszeressek belőle, csak szegény, néha arrogáns, temperamentumos, de nem agresszív vagy türelmetlen. Sajnos zsánereim a rendes férfiak, úgyhogy nagyon nehez dolgom van minden alkalommal.



2020. nov. 23. 00:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
44%

Az a baj, h elég gyerekesen gondolkodsz. Állj felnőtt módjára a dologhoz. A szerelem, csalódás is az élet szerves része, nem kell nem akarni. A szó amit keresel: feldolgozni.

Kicsit olyan a kérdésed, mintha azt írtad volna, hogy élni akarok, de meghalni nem. Nyilván senki, de ez nem kívánságműsor. Az emberi lét nehéz, de mégis szép. Hülyén hangzik, de a fájdalmas érzéseknek is lehet örülni. Egy kalapács, vagy egy golyóstoll nem élheti át ezeket az érzéseket.

2020. nov. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Nem teljesen értitek... én egy nagyon boldog és teljes értékű ember vagyok amikor nem vagyok szerelmes, és szarul vagyok szerelmesen.

Én úgy értem hogy már bőven elég csalódás feldolgozása rabolt el az életemből éveket, ezt semmiképpen sem szeretném többször.

2020. nov. 23. 10:32
 13/23 anonim ***** válasza:
Akibe beleszeretsz, az sohase szeret viszont - hát ezzel kéne foglalkozni egy pszichológussal. Vajon mért olyanokat választasz tudat alatt, aki nem alkalmas partner?
2020. nov. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Mert ha nem szeret viszont, akkor már nem alkalmas partner? :D
2020. nov. 23. 13:14
 15/23 anonim ***** válasza:
Hát, úgy elég nehezen jön össze a dolog. Talán félsz az elköteleződéstől vagy attól, hogy nem felelnél meg, ezért olyanokról álmodozol, akivel nincs realitása.
2020. nov. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Én nem "álmodozok" én beleszeretek valakibe, aztán nyitok a kapcsolat felé aztán elutasítanak újra-meg újra - es újra. Nem tudom, hogy ezen mit akartok túlmisztifikálni de ezért nem akarok megint szerelmes lenni, vagy legalább megtanulni hogy kell kiszeretni valakiből nagyon gyorsan, hogy ne csessze el a fájdalom az időmet.
2020. nov. 23. 17:17
 17/23 anonim ***** válasza:
0%
Legyél apáca
2020. nov. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Szerintem apácaként is lehetek szerelmes és nem vagyok vallásos, de talán kissebb eséllyel találkozom férfiakkal. Nem tudom mennyire fogadnak el ateistát apácának de gondolkozom rajta.
2020. nov. 23. 21:02
 19/23 anonim ***** válasza:
Menj ki tibetbe szerzetesnek vagy válasz engem szerelmednek garantálom hogy bennem nem fogsz csalódni.
2020. nov. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

nyilván nem egy másodperc alatt leszel szerelmes.

ha érzed, hogy valaki kezd megtetszeni, akkor kerüld.

ennyi.

2020. nov. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!