Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Jó ötlet,ha karácsonyra...

Jó ötlet,ha karácsonyra meglepem magam egy prostituáltként dolgozó nővel?

Figyelt kérdés
Nemsokára vége az évnek és nekem ebben az évben sem volt szexuális kapcsolatom.Arra gondoltam, karácsonykor elhívnék magamhoz egy prostit.Ez lenne az én karácsonyi ajándékom.Vagy ez nem jó ötlet?

2020. nov. 28. 09:47
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Amúgy regisztráltam ebben az évben egy társkereső oldalra,de sajnos nem jött össze semmi.Sokan nem írtak vissza,vagy azt írták vissza hogy csak barátokat keresnek:(
2020. nov. 28. 10:16
 12/23 anonim ***** válasza:
87%
Őszintén mondom, ez a legjobb ötlet, ha már ennyire vágysz rá. Ugyanis a szexuális frusztráció komoly gondokat okozhat. Szóval hajrá, csak vigyázz magadra. Kellemes Ünnepeket! :)
2020. nov. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
59%
Jó ötlet, de ne sajnáltasd magad, mert rohadtul szánalmas.
2020. nov. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
65%
20 ezer forintért már a legjobb minőségű műp*n*t veheted meg, Fleshlight a neve. Ha nagy és vastag szerszámod van, erőssen ajánlom.
2020. nov. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Jó mulatást neked, az önsajnáltatással pedig hagy fel, mert az összes nőt elűzi.
2020. nov. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
70%

Egy barátnő olcsóbb és többször is meg kaphatod mint egy alkalom.

Nekem jobb egy barátnő azért is mert a romantika számomra nagyon fontos.

És idegen nőnek nehezebben tudom megy nyilni.

Azért sok szerencsét hozza, meg erdemled. ::)) Boldog karácsonyt 🥂🌲🍾

2020. nov. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

16


Az idegen nő inkább nekem "nyíljon" meg mint fordítva.... :)


A barátnő nem olcsóbb, és ha csak sex kell akkor jobb egy alkalmi partne vagy prosti, mint inkább hü.lyíteni egy szegény lányt a sex reményében.

2020. nov. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
72%
akkor még jobban tetőzni fog a vírus, vagy nem sokkal kevésbé. nem túl jó ötlet idegenekkel találkozgatni, akik ráadásul sok más, szintén idegennek találkoznak.
2020. nov. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
75%

Kedves út...👍 igazad van.

Kedves kérdező ha az egészség mellett döntesz a Covid miatt, karácsonyra marad a kezimunka 😭🌲🥂🍾

2020. nov. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Én évekig megleptem magam így, mostanában már nem, idéznèm az ötös válaszadót...

Természetesen tedd meg,az élet arról szól, hogy jól érezd magad.

2020. nov. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!