Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Jó ötlet,ha karácsonyra...

Jó ötlet,ha karácsonyra meglepem magam egy prostituáltként dolgozó nővel?

Figyelt kérdés
Nemsokára vége az évnek és nekem ebben az évben sem volt szexuális kapcsolatom.Arra gondoltam, karácsonykor elhívnék magamhoz egy prostit.Ez lenne az én karácsonyi ajándékom.Vagy ez nem jó ötlet?

2020. nov. 28. 09:47
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Én is voltam már rosszlányokról prostival, semmi rossz nincs ebben. Ha ebben leled örömöd, akkor hajrá. Bár én amit a legtöbbet költöttem, az 35e Ft volt. De ha még hozzá csapsz kb egy 20-ast akkor vehetsz mahadnak egy műpuncit. De nem ám sima fleshlightot. Én olyan feneket vettem, amin punci és ánusz is volt. Nagyon élethű a tapintása.
2020. dec. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Gábor19... ***** válasza:
Jó ötlet. Ha belegondolsz azt a 20ezret egy hónapban más hü.lyeségekre is elköltenéd. Igy legalább maradandól élményed lesz. Olyan jó csajjal lehetsz együtt akiknél amúgy esélyed nem volna.
2020. dec. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
valaki azt írta hogy a barátnő olcsóbb és bármikor lehet vele. Na ez nem igaz, sem az hogy olcsóbb, sem az hogy bármikor. Nekem inkább az a kérdésem, hogy a vírus helyzeteben hogy mertek elmenni egy prostihoz.
2020. dec. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!