Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is van,aki nehezen viseli,...

Más is van,aki nehezen viseli,hogy nap mint nap látja az utcán a csinos lányokat,nőket,de egyikhez sem érhet hozzá?

Figyelt kérdés
Az utcán sok csinos lány,nő jön velem szembe nap mint nap.Rossz,hogy észre sem vesznek,tudomást sem vesznek rólam.Regisztráltam egy társkereső oldalra de eddig egy nő sem írt vissza.A profilomat megnézik néhányan,de semmi több.Gondolom megállapítják hogy nem jövök be nekik és mennek tovább.Szar az élet.

2020. dec. 4. 04:27
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
90%

Nincs semmi "előre megírva". A pszichológussal kapcsolatban is rossz meglátásod van, a pszichológussal való beszélgetés során rájönnél arra: mit (és hogyan) lenne érdemes tenni azért, hogy barátnőd legyen. Nem "keres neked nőt", téged vezet rá, tesz képessé... Olvass el pár könyvet, pl. a "Terapeuta esetei" sorozatból, vagy Popper Pétertől és akkor megérted: miképpen dolgozik egy pszichológus.

Persze ha abban akarsz hinni: "ezt dobta a gép", "előre meg van ez már írva", elképzelhető, hogy mindenképpen ilyeneket szeretnél bebizonyítani önmagadnak és ellenállsz bárminek csakhogy ezen elképzelésedet visszaigazolva lásd.

Egyébként mi van akkor, ha egy lány "nem annyira csinos" viszont a személyisége, lelke fog meg? Te is csak a szép, csinos lányokat veszed észre?

Ezek a birtoklásra utaló, "csinos lányok jönnek szembe" & "nem érhetek hozzájuk" önsajnáltató gondolatok nem vezetnek sehova.

Gondold át mi az ami érdekel, fórumozz, lépj be csoportokba, ismerkedj kötetlenül és lehet akkor futsz össze valakivel, amikor nem is számítasz rá... Ne keresd görcsösen az illetőt.

2020. dec. 4. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
80%

Engem meg a fogyatékosságom miatt utasítanak el, simán fotó alapján bejönnék nekik, amíg meg nem tudják mi a helyzet.

Kérdező: szerintem jobb helyzetben vagy nálam, több lehetőséged van azért, hogy tegyél valamit.

2020. dec. 4. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
30%
Az jobban nyugtat, hogy választ magának az ilyen nő egy erőszakos majmot, aki üti-vágja-alázza, majd nyafog, hogy neki ez jutott, majd szétválnak, de a következő, a következő, a következő majma is ilyen lesz a nőnek, közben meg lesz vagy 2 gyerek is ebben a "mintacsaládban":):).
2020. dec. 4. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
83%

Minden balszerencse az életben az önbizalomhiányra vezethető vissza. Tudom, hogy ezt már százszor leírták itt a gyakorin, de ez tényleg így van!

Tudom, mert én is végig mentem rajta.

Engem is kerültek a nők, sz@r volt a fizetésem stb. Lúzer voltam.

Változtattam az életemen, magabiztosabb lettem, és jöttek a sikerek, a nők, a magasabb fizetés stb.

Rá kell jönnöd, hogy te is értékes ember vagy, és változtatni a gyengeségeiden, és fejleszteni az erősségeidet.

Ez nem könnyű, de lehetséges.

Sok sikert!

2020. dec. 4. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
#8 már ismertem meg normális nőt,annak se jöttem be.Regisztrálhatnék száz társkereső oldalra akkor se változna semmi.Itt az a kérdés lát e bennem valamit a nő amiért összejönne velem?Nem látnak.Ha látnának válaszolnának az üzeneteimre.Sőt,rám is írnának.Első benyomás nagyon fontos.
2020. dec. 4. 07:40
 16/28 A kérdező kommentje:
De ha véletlenül egyik azt is mondaná randizzunk akkor is kevés lenne az esély hogy összejöjjön velem.Hogy miért?Mert nem azért találkozna velem mert szimpatikus vagyok neki,hanem épp rossz passzban van és úgy van vele most jót tesz neki egy randi mindegy hogy kivel.Ha valaki nem jön be a nőnek,nehéz dolga van,a nő bármikor felállhat.Bármikor kiszállhat.
2020. dec. 4. 07:48
 17/28 anonim ***** válasza:
84%

Na jó eddig bírtam. Te tényleg reménytelen eset vagy. Nonstop nyomod az incel dumát. Na így ne csodálkoz, hogy nem kellenél senkinek sem

Elöbb önmagadba tegyél rendet.


Bele projektálod a saját gondolataidat mások viselkedésébe.

Az hogy gondolsz valamit, hogy ezért meg azért viselkednek veled igy a nők nem biztos hogy valós.

Pl az általad említet eset, hogy a nő elmegy veled randira mert nincs jobb dolga és rosz paszban van

Ez csak a saját projekciód a másik félre és nem biztos hogy fedi a valóságot


Másrészt egy nő (nem csak nő hanem alapjáraton barmilyen nemű ember) nem köteles egy percnél sem tovább olyan ember társaságát elviselni aki untatja vagy unszimpatikus a számára.

Te elviselnél olyan embert aki tök negatív meg untat?

Szóval be kénne fejezni a kesergést meg a nők hibáztatását és magadba nézni önvizsgálatot tartani ahogyan azt már az elöző hozzá szólásomban írtam.

2020. dec. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
78%

Nem akarok megbántani senkit, de én látok olyan bűn ronda párokat (is) az utcán, hogy hihetetlen. Meg olyan pasit, akire azt mondanám, soha nem lesz barátnője, és mégis van neki.

Szóval nem hinném, hogy te lennél a világon a legrondább ember, aki senkinek sem kell.

Valóban ott lehet a probléma, hogy náladnál jóval magasabb kategóriájú nővel akarnál csak összejönni. Na az persze, hogy nem fog menni, sóvároghatsz nyugodtan, de minek?

Próbálkpzz bűn ronda nőknél. Nyugi, vannak ilyenek, és már pár kedves szóért is nagyon hálásak tudnak lenni. Ja, hogy az már neked sem teszik, mi?

2020. dec. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező:

A kérdés is olyan céllal íródott ki (?) hogy hozzád hasonló panaszkodókat találj? ("más is van így?") stb?

Figyelemreméltó, hogy egyetlen segítőkész válaszra sem reagáltál, csak a szokásos "regisztrálhatnék száz társkeresőre is", "kinek kellenék én?" szöveget kezdted ismét írogatni.

Döntsd el mit szeretnél: panaszkodni és szintén panaszkodó, de tevőlegesen semmit nem csináló illetőket keresni, vagy tenni valamit?

2020. dec. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
95%
Ja, ez durván beteges. Én nem akarok idegenekhez hozzáérni. Akkor sem ha jól néznek ki.
2020. dec. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!