Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért ennyire őrjítően nehéz...

Miért ennyire őrjítően nehéz elviselni a magányt?

Figyelt kérdés

Már egyre nehezebben bírom. Néha függőségekbe menekülök. Pl ha részeg vagyok (itt eszméletlen mértékekre kell gondolni) akkor pl nem zavar a magány. De szerencsére még nem jutottam el a tényleges függőséghez. Mert tudom, hogy a drogok nem jelentenek megoldást.


Viszont így meg borzasztóan kínzó. Már nagyon régóta képtelen vagyok normálisan aludni éjszaka. A bioritmusom igazából össze-visszás.


A szex viszont nagyon sokat segített. Emlékszem amikor nem egyedül aludtam, akkor mondta az akkori barátnőm, hogy két-három perc alatt elaludtam (ilyen volt többször is). Valami miatt ha mással egy ágyban alszom, akkor egyáltalán nincs semmilyen rossz érzésem, akkor az ellenkezője van, kellemes béke tölti be a lelkem. Mostanában is próbálkoztam egy nőnél, de kb heti egyszer tudtam csak vele tölteni az éjszakát, ami nem túl sok és nagyon úgy néz ki, hogy valójában ő nem is akar velem semmit sem. :( Pedig már kezdtem reménykedni...


Viszont más lehetőségem nincs. Úgyhogy maradt az egyedüllét. Azonban szerintem már nem lehet sok hátra nekem. Csak ma egy csomószor meghallgattam Seress Rezsőt (Szomorú Vasárnap) és Zámbó Jimmy számait is.


Tudom most sokan azt mondanák, hogy "előbb tanulj meg egyedül élni és ha ez megvan akkor majd lesz valakid". De a helyzet, hogy ez nálam fordítva volt. Mindig is egyedül voltam (sajnos sosem volt szerencsém a nőknél), de régen ezzel semmi bajom nem volt, megvoltam egyedül is. Azonban az elmúlt pár év óta ez már nagyon-nagyon zavaró. Mostanában már kínzó.



2020. dec. 6. 03:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az interneten vannak ingyenes pszichológusi tanácsadások. De annyit én is tanácsolhatok, hogy keress valami hobbit magadnak az iváson kívül. Valamint ne számíts addig normális nőre, amíg iszol. Menjél kirándulni, sokan mennek egyedül is, vegyél egy túrabakancsot, és járjad be az útvonalakat, estére kellemesen elfáradsz, és alszol, mint a bunda. Vagy olvassál, ha rossz az idő. Nem kell ahhoz partner, hogy az ember jól érezze magát. Nézegesd: [link]
2020. dec. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

#11


De, nekem kell.


Szoktam sportolni, de csak a sportolástól nem lesz még barátnőm.

2020. dec. 7. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!