Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha nem tudok főzni magamra és...

Ha nem tudok főzni magamra és asszony sincs aki főzzön nekem,emiatt nem eszek főtt ételt,előbb utóbb gyomorfekélyt fogok kapni?

Figyelt kérdés
Egyedül élek és nem vagyok valami jó a konyhában.Rizst,meg tésztát azt gyakran szoktam főzni,a tésztára legtöbbször tejfölt meg túrót teszek,a rizshez meg veszek ilyen konzerves halat,azt ráöntöm és úgy eszem meg.De pörköltet például nem tudok főzni.Vagy főzeléket.Ha levest akarok enni,veszek egy zacskós levest és azt eszem.Ismerőseim azt mondják,ha így folytatom, gyomorfekélyt fogok kapni,merthogy a zacskós leves,túrós tészta,rizs halkonzervvel nem normális kaják.Meg a szendvicsek,felvágottak sem.Azt mondják, sült húst,rántott húst,rendes leveseket,pörkölteket kéne ennem.Azt mondták,ha így folytatom gyomorfekélyem lesz.Igazuk van?Tényleg rántott húsokat,pörkölteket kéne ennem?

2020. dec. 12. 16:06
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
89%

Azt írtad, kérdező, hogy rizst tudsz főzni.

Feltétnek vegyél fagyasztott, panírozott csirkecombot/pulyka nuggets-t/sajtot/sült virslit, bármit. Uborkával, csalamádéval kész az ebéded.

1 kg panírozott nuggets ezer Ft körül van, kb. 4 ebédre elég.

2020. dec. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
#21 szoktam ilyen fagyasztott dolgokat venni,azokat szoktam odaégetni.
2020. dec. 12. 16:59
 23/45 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, megkérnélek arra, hogy számold össze, hogy ezen a listán hány nő és hány férfi szerepel.

[link]

2020. dec. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
100%

#20, hagyjuk már a hülye nemi sztereotípiákat, totál nem érdekelt a konyha egészen addig, amíg rá nem jöttem, hogyha nem állok neki főzni, akkor bizony éhen fogok dögleni :) Sose álltam senki mellett, mikor főzött, hogy hú, mit csinálsz, ha hívtak, akkor se érdekelt, elmentem.

Nem mellesleg a híres sztárséfek nagy része érdekes módon férfi. Szóval a férfiak is nyugodtan nekiállhatnak főzni, nem lesz tőle semmi bajuk. Neked se fog leesni a karikagyűrű az ujjadról, ha veszel egy kezdő szakácskönyvet, vagy felnézel valamelyik receptes oldalra a "kezdő" kategóriákat böngészni.

2020. dec. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
100%
Ma mar nemcsak Horvath Ilona szakacskonyv van, de a Google kereso is kidobja, hogy kell zoldsegeket megfozni koretnek, ha nincs kedved konkret fozeshez.
2020. dec. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:
#23 26 férfi és 3 nő.De én az átlagemberekre gondoltam,amikor azt mondtam a nők jobbak a konyhában,nem hírességekre:)
2020. dec. 12. 17:10
 27/45 anonim ***** válasza:
100%

akkor menjél haza anyucihoz, te szerencsétlen farok. vagy szerezz egy házicselédet, főz-mos-takarít-szexel egy szobáért cserébe. csak iylen baromságokat kell mondanod hogy szerelmes vagy meg ilyenek.

eskü ha éhen halnál legalább biztos nem szaporodnál tovább. ilyen szerencsétleneket... (amúgy édesanyádnak is csak gratulálni tudok ehhez a nevelési sikerpéldához)

2020. dec. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
100%

"A lányok jobbak szoktak lenni a konyhában,ügyesebbek,érdeklődőbbek."


Ezzel csak a lustaságodat véded. Kitaláltad ezt magadnak, hogy ne kelljen semmit csinálni. Érdeklődési kör nem a pinától függ, te nagyon ostoba.

2020. dec. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
87%
Az meg külön öröm, hogy a barátaid is idióták. Ja, rántott húsokat meg pörköltet kell enned, mert fekélyed lesz. Ha ennyire hiszel a nemi sztereotípiákban, logikusabbnak kéne lenned, erre ilyen hülyeségeket böfögsz ide.
2020. dec. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
100%
A serpenyőben forrósítsd fel az olajat, aztán azonnal vedd kis lángra a hússütéshez, így nem ég meg. A másik oldalát már lehet nagyobb hőfokon is.
2020. dec. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!