Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha nem tudok főzni magamra és...

Ha nem tudok főzni magamra és asszony sincs aki főzzön nekem,emiatt nem eszek főtt ételt,előbb utóbb gyomorfekélyt fogok kapni?

Figyelt kérdés
Egyedül élek és nem vagyok valami jó a konyhában.Rizst,meg tésztát azt gyakran szoktam főzni,a tésztára legtöbbször tejfölt meg túrót teszek,a rizshez meg veszek ilyen konzerves halat,azt ráöntöm és úgy eszem meg.De pörköltet például nem tudok főzni.Vagy főzeléket.Ha levest akarok enni,veszek egy zacskós levest és azt eszem.Ismerőseim azt mondják,ha így folytatom, gyomorfekélyt fogok kapni,merthogy a zacskós leves,túrós tészta,rizs halkonzervvel nem normális kaják.Meg a szendvicsek,felvágottak sem.Azt mondják, sült húst,rántott húst,rendes leveseket,pörkölteket kéne ennem.Azt mondták,ha így folytatom gyomorfekélyem lesz.Igazuk van?Tényleg rántott húsokat,pörkölteket kéne ennem?

2020. dec. 12. 16:06
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
100%

Én egy éve lakok egyedül. Először nyílván főzni próbáltam megtanulni. Annyira tényleg nem nehéz. Sokáig nem jutottam, amíg nem futottam bele olyan lehetőségbe, ahonnan ételt lehet rendelni. 800-1000 Ft / adag, jó esetben akár kétszer is gyönyörűen jól lehet lakni belőle. Így ez mellett azt mondom, hogy totál nem éri meg főzni. Az a néhány száz forint, amit megspórolnék vele, az nem éri meg az időmet, amit a főzésre kell fordítani. És így az sincs, hogy 1-2-3 napig ugyanazt kell enni, a végére már egyáltalán nem kívánom mert egy fazéknyi egymagamnak nem tudom hány adag.


Persze a rizsnél meg a tésztánál valóban drágább. De ha ugyanezekhez a kajákhoz neked kellene megvenned az alapanyagot és elkészítened, annyira már nem jársz rosszul.

2020. dec. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:

Igen

Meg amit akarsz

2020. dec. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
100%
Lehet vásárolni főtt ételeket... Csak szólok.
2021. okt. 16. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nyers koszton élők sem kapnak gyomorfekelyt, pedig ok nem esznek főtt ételt.
2021. okt. 16. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
100%
31: Az nem társ, akinek te magadat lefested, hanem kitartott perdita. Nem család, csak szexuális eletkozosseg.
2021. okt. 16. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!