Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Meg akarok halni, gyűlölöm a...

Meg akarok halni, gyűlölöm a karácsonyt, miért csak én vagyok ekkora szerencsétlen szar, hogy senkim sincs, aki szeretne?

Figyelt kérdés

2020. dec. 25. 14:33
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Nem tudok több pénz szerezni, sima általános iskolai tanító vagyok. 140 ezer a fizetésem teljes állásban. Nincs semmi más végzettségem.
2020. dec. 25. 15:05
 12/24 anonim ***** válasza:
Állítólag az önkénteskedés jót tesz annak is, aki adja. Vannak menhelyek, ahol örülnek minden segítő kéznek.
2020. dec. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Legy vidamabb
2020. dec. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Ez szornyu kisugarzas ad egy lanynak
2020. dec. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Hááááát, ha rendes tanító lennél, akkor a diákjaid azért szeretnének és az sokat tud adni.
2020. dec. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
Szüleid, testvérek?
2020. dec. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Nem tudsz pl magánórákat tartani?

Miért nem szeret senki, miért nincs kapcsolatod?

Egyébként most, ahogy nézem a kérdéseket, látom, hogy nem vagy egyedül a problémával.

2020. dec. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
55%

Magánóra jó ötlet, mint írták. Mondjuk ez attól függ, hogy mit tanítasz ugye..

Én nem értem azokat a kommenteket, akik legyintenek és elintézik annyival, hogy “ááh biztos csak nem akarod eléggé” mivan?! Szerintem néha realistának is kéne lenni, főleg a jelenlegi időkben.

Állást otthagyni ebben az ingoványossá vált munka világában szerintem kész öngyilkosság. Még akkor is, ha többet keresne vele.

Van az úgy, hogy most patthelyzetben vagy és nem tudsz nagyokat lépni, mert lehet még ennyid sem lesz. Szerintem ez is egy ilyen helyzet, ezt néhány ember miért nem érti?

2020. dec. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
A szüleim közül már csak apukám él, de ő nem tartja velem a kapcsolatot. (Kitagadott, mikor megtudta, hogy leszbikus vagyok.) Van egy nővérem, vele néha beszélünk telefonon, de nem igazán van ideje rám, két kicsi gyereke van. Sajnos a nővérem férje is elég homofób, úgyhogy nem vagyok szívesen látott vendég náluk.
2020. dec. 25. 17:02
 20/24 anonim ***** válasza:
8%
Legalabb nem pedofil vagy
2020. dec. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!