Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha senkim sincs?...

Mit tegyek ha senkim sincs? Teljesen kilátástalan az életem.

Figyelt kérdés
Nagyon félek egyedül, aki lenne nem tudok megbocsátani neki, és rengetegen átvertek... nem tudok már hinni se senkinek
2020. dec. 27. 21:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
19%

A haragtartás tényleg nem megoldás!


A közöny átmenetileg le is csillapíthatja az indulatokat. Azalatt pedig sok minden kitisztulhat, átértékelődhet idővel...


12-es és 15-ös válaszoló voltam.

2020. dec. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
22%

Kérdező, remélem tudtam egy kicsit segíteni az én 15-ös hozzászólásom alatti történetemmel?!


Talán csak megvigasztaltalak, hogy nem annyira végzetesen rossz minden...

2020. dec. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
51%

Igazad van 25-ös válaszoló, nagyon híján vannak az együttérzésnek/megértésnek az emberek mostanság. Sőt!


Szerintem részben a karácsonyi napok utáni feszültség jöhet ki sokakból, részben pedig a szilveszter előtti "bemelegítő" lazulás...


Lehet, hogy nagyon be vannak rúgva sokan, csak sajnos nem szondázzák az internetezőket.


Ui: elég furcsa, hogy én is akkor kaptam észbe milyen napokat is élünk, amikor már egy kis alváshoz készülődtem volna. Sajnos az ünnepek azok ilyenek. Nagyon kellemetlen, senkivel nem lehet komolyabban beszélni.

2020. dec. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

Burkoltan, ki ne derüljön, hogy megint előlről akarják csináltatni, amúgy meg időt lopnak tőle nekik nem számít.

Project management... a lovas csak tudja mire ül fel.

Ezért holnap megint bántják.

2020. dec. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Te minden kerdes alatt ezt csinalod? (A sok valaszt iro felhasznalonak...)
2020. dec. 28. 15:38
 16/16 anonim ***** válasza:
11 dehogy nem .főleg ha olyan dolgot tett ami brutálisan gonosz.
2021. jan. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!