Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vagyok elveszve, ez...

Miért vagyok elveszve, ez lehet depresszió ?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Nem tudom mi van velem mostanában, néha teljesen nem vagyok önmagam. Ez alatt azt értem, hogy rendkívül hullámzó az életkedvem és a jelenlétem a mindennapokban. Van amikor felkelek és már azt szajkózom, hogy nincs kedvem felkelni és végigcsinálni a napot pedig semmi okom sincs, hogy ezt érezzem. Van munkám, van hol laknom, van mit ennem, de valahogyan nincs kedvem semmit megcsinálni, régebben mindent lendületesen gyorsan precízen csináltam és igyekeztem megtalálni benne az adott kis örömöt amit tud nyújtani még akkor is ha házimunka takarítás túlóra stb. Most ezek fizikai fájdalmat okoznak. Vajon most ez csak temporális probléma a koronavírus miatt vagy érdemes lenne orvoshoz fordulnom ?


2021. jan. 15. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van vmi lelki problémád. Keress fel egy orvost!
2021. jan. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Igen, valoszinuelg a covid miatti helyzettol van. Sokan vagyunk igy.
2021. jan. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Végezz önismeretet.
2021. jan. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Részben ez a zárt helyzet is közrejátszik benne.
2021. jan. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!