Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem könnyű megfelelni...

Miért nem könnyű megfelelni az embereknek?Miért nem jó nekik semmi?

Figyelt kérdés
Ha a szüleimmel lakom 30 évesen,azt mondják gáz,már ki kellett volna repülnöm a családi fészekből.Ha albérletben lakok,azt mondják,30 évesen már vehettem volna magamnak legalább egy olcsó garzont.Ha minimálbért keresek,azt mondják menjek olyan helyre ahol többet keresek.Ha olyan helyen dolgozok,ahol jól keresek,ott sokat is kell dolgozni,olyankor azt mondják inkább menjek el kevés fizetésért,ne hajtsam túl magam, inkább legyen kevés pénzem,de ne stresszeljem magam.Ha nem vagyok izmos,azt mondják járjak gyúrni, konditerembe,mert így nem fogok tetszeni a nőknek.Ha kigyúrt vagyok azt mondják,jobban nézek ki,ha nem vagyok kigyúrva,így kigyúrva nem fogok találni magamnak nőt.De miért nem jó semmi,amit az ember csinál?Miért nem lehet megfelelni,bármit is csinálunk?

2021. jan. 15. 16:24
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ez az oka hogy annyi magányos ember van,hogy nem lehet megfelelni,hogy az embernek semmi sem jó.
2021. jan. 15. 16:26
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne akarj senkinek se megfelelni !! Én is beleestem ebbe a hiába.


A legnagyobb csapda az életben !

2021. jan. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#2 de már unom hogy mindig b.szogatnak.
2021. jan. 15. 16:36
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, Te érezd jól magad a bőrödben, a többi dolog nem számít.
2021. jan. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#4 de hogy érezzem jól magam,ha állandóan azt éreztetik,hogy nem jó amit csinálok?Mindig belekötnek valamibe.
2021. jan. 15. 16:43
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Vedd körbe magad pozitív kisugárzású emberekkel.
2021. jan. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#6 vannak körülöttem olyanok,nekik se jó amit csinálok.Ők is mindig azt mondják változtassak.Keressek új munkahelyet,költözzek haza.Amikor otthon laktam azt mondták,menjek el albérletbe,mert egy nő sem fog összejönni egy mamahotelessel.Most azt mondják,nem lesz nőm addig amíg albérletben tengődök.
2021. jan. 15. 16:47
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor sz@rd le őket ! Ha kell, szakítsd meg velük teljesen a kapcsolatot !! Rombolnak téged.


Ha van egy romos ház, épület, előbb teljesen porig kell rombolni, hogy egy csodás palota köveit le tudd rakni.

2021. jan. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Normális emberekkel kell körülvenned magadat, a negatívakat kizárni. Az a lényeg, hogy te magad elégedett légy, ne számítson más véleménye. Semmilyen elvárásnak nem kell megfelelned.
2021. jan. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem te se kigyúrva nem vagy, sem semmid nincs, de még helyes sem vagy.
2021. jan. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!