Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért jól kinézni nehéz és...

Miért jól kinézni nehéz és csúnyának lenni könnyű?Miért nem fordítva van?

Figyelt kérdés
Ahhoz hogy jól nézzen ki az ember,tenni kell.Sokat,nap mint nap,keményen.Míg csúnyák úgyis lehetünk,Hogy nem teszünk semmit.Ahhoz,Hogy jól nézzünk ki pénz is kell,csúnyák ingyen is lehetünk.Én szomorú vagyok hogy nem vagyok egy jó pasi.Engem nem környékeznek meg a nők,pedig nem vagyok csúnya.De jól sem nézek ki.Sok pénzembe és időmbe telne hogy jobban nézzek ki.Edzés,sport,márkás ruhák,jó frizura és még akkor sem néznék ki jól csak jobban.Így sincs semmi ingyen,legalább az ingyen lenne hogy jól nézünk ki.

2020. okt. 10. 23:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Miért nehéz milliárdosnak lenni, csórónak lenni miért olyan könnyű? Miért nem fordítva van?:(
2020. okt. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%

Így mostmár, hogy kipanaszkodtad magad, elkezdhetsz magadon dolgozni.


A vonzóság nem csak a külsőtől függ. Az kb. a dolog 30%-át teszi ki. A kisugárzás a maradék 70%.


Kisugárzást pedig önbizalommal lehet fejleszteni. Az önbizalmat pedig az adja, hogy jól érzed magad a bőrödben. Itt jönnek képbe az általad felsorolt dolgok. Ha jó fizikumod van, jobban állnak a ruhák. A márkás ruhák mégjobban. Ettől jobban érzed magad, több az önbizalmad -> jobb a kisugárzásod.

2020. okt. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%
Elképzelni nem tudom, hogy ezen mit nem értesz.
2020. okt. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
#1 Én azt mondom hogy azok a nők akik sokat dolgoztak,sokat tettek érte hogy jól nézzenek ki,megérdemlik hogy egy szintén jól kinéző férfit találjanak.Mint ahogy a sokat dolgozó férfi is megérdemli a modell alkatú nőt.
2020. okt. 10. 23:36
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
#4: Akkor hol itt a probléma, vagy mit nem értesz?
2020. okt. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
#2 de én nem tudom így jól érezni magam.Nálam sokkal jobban kinéző férfiak is vannak.Én soha nem fogok olyan jól kinézni mint ők.
2020. okt. 10. 23:39
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
#6: Ha csak panaszkodsz, biztos nem. Az meg se fordult a fejedben, hogy mondjuk edz, amit ingyen megtehetsz, hiszen a YouTube-on rengeteg jó edzéstervhez férhetsz hozzá?
2020. okt. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
#5 az a problémám hogy a jó külsőért is keményen meg kell dolgozni.És miután elérjük,Hogy jó külsőnk legyen,azt meg is kell tartanunk.Mindig résen kell lennünk hogy megtartsuk a jó formánkat.
2020. okt. 10. 23:43
 9/23 A kérdező kommentje:
#7 nekem annál több kell ahhoz hogy jól nézzek ki.Egy teljes átalakulásra lenne szükségem.
2020. okt. 10. 23:45
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
#8: Egy magára igényes embernek ez nem nagy feladat, sőt örömmel teszi. Ha neked ez teher ne csináld, de akkor ne is lepődj meg a végeredményen.
2020. okt. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!