Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mihez kezdjek magammal?

Mihez kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

Egészséges vagyok, levelező egyetemi szakra járok, szabadidőmben angolt tanulok, aktívan állást keresek lassan kb. fél éve.

Se autóm, se lakásom, se házam, se megtakarításom, se állásom, se barátaim, se párkapcsolatom, anyámékkal élek, N/28.

(Megj. "barátok": Mindenki befordul és a saját életével törődik. A volt barátaimat leépítettem, mert mindig én kezdeményeztem találkozókat/hívásokat/programokat, de sosem értek rá, mert kerek-perec megmondták, hogy ha van szabadidejük, azt a párjukkal töltik inkább, mint velem VAGY csórók, mint a templom egere, és semmi pénzük kitenni a lábujjukat SE a lakásból.

"pasik": Nem szívesen pasizom, mert a legtöbb az insta/tinder/tiktok macákra bukik. Kösz, nem. (Ugyanakkor hiányzik a pasi társaság.)

A lakóhelyemen (40 km-re Bp.-től) 0, azaz nulla lehetőség van civilizált életre. Álláskeresőben vagyok fél éve. Ingáztam 2 évig, kiégtem, mint a sz*r.

A legnagyobbvicc az, hogy ha dolgozom (van tisztes munkám, jövedelmem) akkor sem jut se pénzem, se időm életre. (Nem luxusra. Egy KIS Életre.)


Van valaki hasonló helyzetben?

Mit tanácsoltok?



2021. jan. 19. 19:55
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
#10-es: Köszi a választ! Álláskeresőben vagyok, így amint sikerül állást találnom, elköltözöm, ez nem kérdés. Párkeresés? Nem kimagyarázás. Miért maradna egy teljesen átlagos nővel egy pasi, ha felmegy netre és pikk-pakk talál magának insta/tinder/tiktok macát VAGY épp elhagy egyért. Talán érthető, hogy ha talál magának 100 másik dudamacát, akkor nem egy átlagjucinál fog leparkolni. .) Ezzel tisztában vagyok. Sajnos nem tudom felvenni a versenyt egy milliomos szilikonbarbival. Úgyhogy ezt az egészet már kezdem elengedni. Pedig azt mondják csinos vagyok.
2021. jan. 19. 20:47
 12/15 anonim ***** válasza:
50%

Az állásnak az a lényege h nem mozdulsz hanem állsz.

Továbbá kifejezetten sértő az az általánositás h csak a "dudamacák" a nyerők nálunk.

Azt látom h valójában nem akarsz te haladni sehova, csak önigazolsz h mennyire rosszak a körülményeid és persze erről nem te tehetsz, csak bárki más. Siránkozz tovább otthon, egy épkézláb megoldást se tudsz összerakni saját magadnak.

2021. jan. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

12#-es: Köszi a választ!

Szeretnék haladni, viszont ahogy a belépőben írtam - ha dolgozom, ha nem, nem haladok semerre. Annyit tudok tenni, hogy képzem magam (felsőfokú tanulmányok, nyelvtanulás), hogy egyszer jobb legyen. Valamint állásinterjúkra járok és kb. naponta 20 helyre küldök önéletrajzot, de fél éve semmi. Szabadidőmben sportolok. Mit tehetnék még? Please! :) Persze lehet nevetni azon, hogy ennyi a max., de hozzá teszem, nem itt tartanék én sem, ha nőként a könnyebb utat választom. Már valószínűleg az lenne a gondom, hogy hol vegyek villát. De ebből nem kértem és nem is kérek. Családi hátszélre meg semmi esélyem.

2021. jan. 19. 21:05
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha munkát keresel, menj el minimálbérért dolgozni, akár takarítani is. (sok helyen hiány van a takarítókból, pandémia ide v oda.) Tegyél félre belőle a jövőre.
2021. jan. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Gyere hozzám ha csinos szűz nem macska mániás, nem nagy arc, vékony vagy és gyereket is vállalnál és no sex...
2021. jan. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!