Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyes lányok/csajok/nők miért...

Egyes lányok/csajok/nők miért nem ismerik el, hogy saját maguk tehetnek arról, hogy a kutyának sem kellenek? Mi teszi őket ilyenné?

Figyelt kérdés

Itt leszögezném nem szidok senkit, és "egyes" azaz nem általánositok, mert tudom itt GyK-n mindenki jön azzal "Én normális vagyok még sem találok rendes pasit, stb" tehát tisztelet a kivételnek.



A sok szürke 50 árnyalata és társai film ahol a pasik a tenyerükön hordozzák a nőket, olyan igény van soknak és nem értem mire fel? Aztán mikor a szalag mellett 27 évesen rájön, hogy a kutyának sem kell jön a duma milyen szarházi az összes pasi, holott lett volna biztos esélye csak nem élt vele, csak hogy pár megjegyzést rakjak:


" Nekem olyan pasi kell akinek van kocsi meg ház, milyen gáz már ha nincs neki, hogy akar eltartani" 22 éves

"Ha gyerek vagy műköröm közt kellene választanom biztos nem pelenkát vennék" 25 éves

"Tudom hogy a személyiségem szeszélyes és kibirhatatlan meg hisztis vagyok, de nem érdekel szokja meg aki engem akar" 24 éves


Most csak 3-at irtam, szóval teszem fel a kérdést ezek mit várnak? Tényleg senki nem akar dolgozni csak a ValóVilág 1685 ba dugatni magát meg IIINFLÚÚÚENSZER lenni? Ismerek rendes lányokat is, de csajok, tuti van legalább egy ilyen barátnő/ismerős a körötökben. Mi a véleményetek ezekről?


Csak puszta véleményt kérek, nem szidást, még egyszer TISZTELET A KIVÉTELNEK mielőtt belém állna valaki.



2021. febr. 4. 19:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Mit szívsz öcsém, én is kérek belőle 😂
2021. febr. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
87%

Fúúú....

Hallod nem szavaztam de amiket idéztél fizikai fájdalom volt olvasi...

Jaj...

20+/N

2021. febr. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
66%
Köszönöm, én nagyon elvagyok egyedül, inkább mint valami lúzer sikertelen csávóval
2021. febr. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
76%
Te kérdező, eddig zömében egész értelmes nőkkel találkoztál, ezért nincsen senkid.
2021. febr. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem olyan nincs, hogy egy átlagos kinézetű, átlagos képességű, "átlagos" személyiségű nő senkinek sem kellene.


De ez csak az én véleményem.

2021. febr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

#14

Szerencsére van egy 3 éves kapcsolatom így nem kell agódnia senkinek értem.


Szerencse hogy azért lehet találni még normális nőt nem csak ezeket a dolgozni nem akaró riherongyokat, azokat meghagyom másnak.


Úgy látom pár hölgy azért magára vette a kérdést nem akartam a kis lelkivilágát senkinek sem megbántani, de köszönöm azért hogy válasz helyet kiálltak inkább magukért, remélem azért pár év múlva látok párkapcsolati kérdést fent tőlük 🙌😁

2021. febr. 5. 21:28
 17/22 anonim ***** válasza:
69%

De te szerencsétlen, ha lenne nőd, akkor mit hörögnél itt a riherongyokat szidva?

Anyám ekkora lúzer nyomoroncot 😂😂😂😂😂😂

2021. febr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
79%
27 évesen neked egy öreg egy nő? Kezeltesd magad incel
2021. febr. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Már nem azért de nem nálad szoktak azzal jönni hogy ő normális mégse talál pasit hanem az általánositóknál.te nem vagy az.igy irreleváns amit kiirtál.
2021. febr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
90%
"Köszönöm, én nagyon elvagyok egyedül, inkább mint valami lúzer sikertelen csávóval" nem csak ez a kettő opció van ám.pl normális pár is.de hát neked legyen ez a kettő akkor ámen
2021. febr. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!