Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyes lányok/csajok/nők miért...

Egyes lányok/csajok/nők miért nem ismerik el, hogy saját maguk tehetnek arról, hogy a kutyának sem kellenek? Mi teszi őket ilyenné?

Figyelt kérdés

Itt leszögezném nem szidok senkit, és "egyes" azaz nem általánositok, mert tudom itt GyK-n mindenki jön azzal "Én normális vagyok még sem találok rendes pasit, stb" tehát tisztelet a kivételnek.



A sok szürke 50 árnyalata és társai film ahol a pasik a tenyerükön hordozzák a nőket, olyan igény van soknak és nem értem mire fel? Aztán mikor a szalag mellett 27 évesen rájön, hogy a kutyának sem kell jön a duma milyen szarházi az összes pasi, holott lett volna biztos esélye csak nem élt vele, csak hogy pár megjegyzést rakjak:


" Nekem olyan pasi kell akinek van kocsi meg ház, milyen gáz már ha nincs neki, hogy akar eltartani" 22 éves

"Ha gyerek vagy műköröm közt kellene választanom biztos nem pelenkát vennék" 25 éves

"Tudom hogy a személyiségem szeszélyes és kibirhatatlan meg hisztis vagyok, de nem érdekel szokja meg aki engem akar" 24 éves


Most csak 3-at irtam, szóval teszem fel a kérdést ezek mit várnak? Tényleg senki nem akar dolgozni csak a ValóVilág 1685 ba dugatni magát meg IIINFLÚÚÚENSZER lenni? Ismerek rendes lányokat is, de csajok, tuti van legalább egy ilyen barátnő/ismerős a körötökben. Mi a véleményetek ezekről?


Csak puszta véleményt kérek, nem szidást, még egyszer TISZTELET A KIVÉTELNEK mielőtt belém állna valaki.



2021. febr. 4. 19:37
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
57%
#20 Ferjnel vagyok már. De ha nem talaltam volna megfelelot, inkább maradtam volna egyedül, mint olyannal aki sz*r
2021. febr. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Szerintem akinek az egója a fellegekben jár, elkényeztették, azok mind lehetnek ilyenek. Általában nem az adott nő tehet róla, hanem a nevelése vagy valami gyermekkori emlék stb.


(Bár férfiak közt is bőven vannak ilyenek)


Nyilván van, hogy például kisgyerekként figyelemhiányos volt az illető meg egyéb ilyen csodák, ezekről sem tehet az ember, de változtatni sem tud rajta (legtöbbször).

2021. febr. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!