Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért azt mondják az emberek,h...

Miért azt mondják az emberek,hogy szeretnék visszakapni a régi életüket,miért nem azt,hogy a régi életüknél jobbat szeretnének visszakapni a járvány után?

Figyelt kérdés
Én szerintem túlzás azt állítani,hogy a járvány előtt normális élet lett volna itt Magyarországon,vagy normális körülmények között éltek az emberek.A vírus előtt sem volt normális életünk.Én nem a vírus előtti állapotokat szeretném visszakapni,hanem a vírus előtti állapotoknál egy sokkal jobbat.

2021. febr. 16. 22:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
64%
Egy a szép az életben, hogy akármilyen nyomorúságos is volt, a végén úgy is elmúlik, és a föld alatt már nem számít, hogy az élet nyomorúságos volt, mert a végén az is elmúlik.
2021. febr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagy titkot árulok el azzal hogy nem mindenkinek olyan az élete mint neked? Hogy lehet ilyet tényként leírni hogy "a vírus előtt sem volt normális életünk". Ezt te jelented ki, mindannyiunk nevében?

Lehet neked akkor sem volt normális életed, de az rajtad múlott. Ne projektáld ki a nyomorod mindenkire.

2021. febr. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem azért akarják visszakapni a régi életüket, mert most nem találják a helyüket.
2023. júl. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!