Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy átlagbért kereső albérletb...

Egy átlagbért kereső albérletben élő előnytelen külsejű férfi találhat magának magas jövedelemmel,saját lakással rendelkező ápolt,csinos fiatal nőt?

Figyelt kérdés
Én reménykedek hogy egyszer találok egy olyan nőt,aki jó körülmények között él és csinos is.Hol van az megírva,hogy egy jól szituált csinos fiatal nő nem jöhet össze egy előnytelen külsejű albérletben lakó keveset kereső férfival?

2021. márc. 2. 16:50
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 A kérdező kommentje:
#10 ha szerelmes lenne belém nem lennék kolonc.Biztos hogy van olyan jómódú csinos nő,aki szerelmes a szegény és csúnya párjába.
2021. márc. 2. 17:23
 12/68 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne szerelmes beléd, amikor olyanba is az lehet, akit nem kéne a hátán cipelnie? Általánosítva elmondható, hogy az emberek hasonló körülményű emberekkel szeretnek ismerkedni.
2021. márc. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 A kérdező kommentje:
A pesszimizmus is az oka hogy annyi magányos férfi van.Á,nekem úgyse sikerülhet,vagy ha van egy szegény férfi ismerőse,azt is inkább lebeszéli,kiröhögi,hogy mit akarsz egy ilyen nőtől?Egymást húzzák le az emberek.
2021. márc. 2. 17:27
 14/68 anonim ***** válasza:
100%
Igények vannak, de te mit tudnál adni egy kapcsolatba? Egy ilyen nő hozzá hasonlót is talál.
2021. márc. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 A kérdező kommentje:
Frenzee az a baj hogy az emberek el se tudják képzelni hogy ez máshogy is működhet.Mintha minden nőt ismernének, minden nőnek a gondolkodását,hogy ezt így kijelentik hogy egy csinos nő nem fog összejönni egy szegény és csúnya férfival.
2021. márc. 2. 17:34
 16/68 anonim ***** válasza:
100%
Te csak csorgasd nyugodtan a nyálad az ilyen nőkre. De nem fogsz kelleni egyiknek sem. Mert nem tudsz nekik nyújtani semmit. Én sem jövök össze vékony, igenyes egyetemista nőként egy elhízott mamahoteles esetleg alul iskolázott férfival mert találok százszor jobbat is. Ez ilyen. Fogad el és keresgélj a saját súlycsoportodon belül párt.
2021. márc. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 A kérdező kommentje:
16 nem a mama hotelban lakom.Egy szobában,van benne egy ágy és egy szekrény,az sem az enyém.A tulajdonosé.
2021. márc. 2. 17:49
 18/68 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem trollkodik. Egyre biztosabb vagyok benne. Nem hiszem, hogy létezik ilyen 'férfi'.
2021. márc. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, én nem mondom, hogy nem fog összejönni egy ilyen nő egy olyan férfival, de ahhoz a férfinak is valami olyat kell beletennie a kapcsolatba, ami egyensúlyban tartja a kapcsolatot. Egy egyensúlytalanságban lévő párkapcsolat halott ügy. Egyébként meg ismerek értelmiségi és kétkezi munkás párt, a nő értelmiségi, a férje meg fizikai munkás, beszédhibás, viszont mesterember, és mivel jó szakember, mindig van munkája is. Szóval náluk megvan az egyensúly.
2021. márc. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 A kérdező kommentje:
Frenzee és ha a férfi szegény,nem jó szakember,munkája sincs,de tele van önbizalommal és ő maga is elhiszi hogy ő egy jó parti akkor szerinted sikerülhet neki?
2021. márc. 2. 17:55
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!