Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy átlagbért kereső albérletb...

Egy átlagbért kereső albérletben élő előnytelen külsejű férfi találhat magának magas jövedelemmel,saját lakással rendelkező ápolt,csinos fiatal nőt?

Figyelt kérdés
Én reménykedek hogy egyszer találok egy olyan nőt,aki jó körülmények között él és csinos is.Hol van az megírva,hogy egy jól szituált csinos fiatal nő nem jöhet össze egy előnytelen külsejű albérletben lakó keveset kereső férfival?

2021. márc. 2. 16:50
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
100%
48 vagyok csak egy épületben dolgoztunk.
2021. márc. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 A kérdező kommentje:
60 nem inkább őszinte?Hiszen elmondtam,hogy pénzed,jól kinéző nőre vágyok.Sokan ezt nem vállalnák föl.
2021. márc. 2. 19:00
 63/68 anonim ***** válasza:
100%
Az őszinteség valóban előnyös, így teljesen érthető, ha válaszul csak ignorálják. Nincs itt probléma.
2021. márc. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
100%

62

Es ezt a kiszemelteknek is elmondod? :DD

Szerintem is troll. Ez abszurdum. Egyebkent meg kerdezo, az hogy nok ossze tudnak szedni gazdag ferfit, azert meg azok a gold diggerek is letesznek valamit az asztalra (hozzad kepest), mert jo kinezet nelkul szerinted menne nekik? Jo test meg minden. De te egyszeruen semmit nem tudsz felmutatni. Neked se kell egy csunya es szegeny no, nem? Pedig te aztan nem vagy alku pozícioban. Akkor szerinted miert kene barkinek is valaki, aki semmit sem tud felmutatni?

A felszínesseged hajmereszto.

Es hogy akarnal megismerni egyet? Hazudozassal? A tobbiek amugy mar mindent nagyon jol leírtak. Nagyon tudjuk sajnalni, hogy nem ezeket akartad valaszkent hallani.

2021. márc. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszi 1800 van. Elveszik a csunya lányt a jussáert. Ja meg jó nő is legyen.
2021. márc. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam végig a hozzászólásokat, de annyit tudok mondani; hogy mindenki a saját 'szintjén' keressen.

Ne gazdag csinos nőre hajts, ha ezekből a tulajdonságokból benned egyik sincsen meg.

Ettől függetlenül találhatsz társat, akivel majd boldog leszel! Nem a külső és a pénz hozza a boldogságot egy kapcsolatba..

2021. márc. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim válasza:
100%
Egyre több férfi van így, mint a kérdező sajnos.
2021. márc. 28. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:

Én szívesén megismernélek kérdező gazdag vagyok És szívesen eljátszám veled a szürke 50 árnyalatát👿🥵

Ui: csak most az ostor nálam lenne 🤫😏😏😏😏


65N

2021. ápr. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!