Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy átlagbért kereső albérletb...

Egy átlagbért kereső albérletben élő előnytelen külsejű férfi találhat magának magas jövedelemmel,saját lakással rendelkező ápolt,csinos fiatal nőt?

Figyelt kérdés
Én reménykedek hogy egyszer találok egy olyan nőt,aki jó körülmények között él és csinos is.Hol van az megírva,hogy egy jól szituált csinos fiatal nő nem jöhet össze egy előnytelen külsejű albérletben lakó keveset kereső férfival?

2021. márc. 2. 16:50
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 A kérdező kommentje:
48 munkatársak voltatok?
2021. márc. 2. 18:44
 52/68 anonim ***** válasza:
100%

Jó, akkor itt a nagyon vágyott válaszod:

Igen, csúnya pasi is találhat gazdag, szép nőt.

Barátom! Neked nem a nő kell, hanem a pénze, meg hogy eltartsanak.

2021. márc. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek olyan pasit, aki nem jóképű, és szegény volt, de van önbizalma, nem is egyet. Tudod, mi lett velük? Kitörtek a szegénységből önállóan, mert megtalálták azt, amiben jók. Az önbizalom hozza magával, hogy meglátod magadban a lehetőségeket is, miben tudsz jó lenni. Olyan nincs, hogy valakinek van önbizalma, de semmihez sem ért. Egyébként meg nők is el tudják ezt érni.

Tudom, hogy vannak kitartott emberek, férfiak és nők is, de a párjuknak ez valamiért megfelel, szóval nekem semmi közöm hozzá, ezek jellemzően amúgy is szélsőséges példák, az átlagember nem ezekben a körökben mozog. Viszont mindenki más egyensúlyra vágyik egy párkapcsolatban, hasonló társat keres, mert így működik hosszú távon. Egyik félnek sem jó egyébként, ha az egyik lehúzza a másikat.

2021. márc. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 A kérdező kommentje:
52 inkább az,hogy lássam hogy jól gondolom hogy vannak olyan gazdag nők,akik szegény férfival jönnek össze és megnyugodjak.
2021. márc. 2. 18:48
 55/68 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire üres az életed, hogy számodra ismeretlen nők véleményén múlik a lelki egészséged?
2021. márc. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 A kérdező kommentje:
55 igen,sokat számít ismeretlen nők véleménye.Nem azért szeretnék pénzes nőt,hogy eltartani,hanem hogy mondhassam hogy én vagyok az élő példa hogy csóró férfinak is lehet gazdag nője.
2021. márc. 2. 18:52
 57/68 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes embernek sose kéne ennyire lelkibeteg ember, mint amilyen te vagy. Nincs benned se más, csak alaptalan önteltség.
2021. márc. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmét vársz úgy, hogy te semmit nem érzel, csak büszkélkedni akarsz? Valóban szánalmas.
2021. márc. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 A kérdező kommentje:
57 baj ha valakinek van önbizalma?
2021. márc. 2. 18:56
 60/68 anonim ***** válasza:
100%
Sose baj, de az adott emberen kívül ez senkit nem érdekel, valamint lehet önbizalma, de ha nincs mire, hülyén jön ki. No, nem mintha neked önbizalmad lenne, hanem, mint írtam, önteltség és képmutatás.
2021. márc. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!