Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy átlagbért kereső albérletb...

Egy átlagbért kereső albérletben élő előnytelen külsejű férfi találhat magának magas jövedelemmel,saját lakással rendelkező ápolt,csinos fiatal nőt?

Figyelt kérdés
Én reménykedek hogy egyszer találok egy olyan nőt,aki jó körülmények között él és csinos is.Hol van az megírva,hogy egy jól szituált csinos fiatal nő nem jöhet össze egy előnytelen külsejű albérletben lakó keveset kereső férfival?

2021. márc. 2. 16:50
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Kétszer várt a lakásom előtt,hogy beszélgessunk.
2021. márc. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak provokálni szeretne a kérdező.

Nézd Aranyom!

Keress hozzádvaló nőt! Akivel hasonló a keresetetek és átlagos külsejű.

Ha lenne egy gazdag, modell nőd, szerinted nem volna konfliktus köztetek a különbségek miatt?

Pl, ő megadhatná magának, hogy luxushelyekre járjon, de te nem tudnád ilyen helyekre befizetni. De te elvárnád, hogy pl ő, nő léttére többet költsen rád, mint te rá?

Nem arról van szó, hogy szánolgassuk, hogy ki mennyit fizet, de azért ez megiscsak férfiatlan dolog lenne tőled.

Ebből elege volna egy idő után, és elhagyna téged.

Vagy, te mondjuk semmi sem tennél a külsődért, pl kinyúlt ruhákban járkálnál, de a barátnődtől meg elvárnád, hogy a toppon legyen, megszólnád, ha merne pár kilot hízni.

Ezt sztem te sem gondltad komolyan.

2021. márc. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 A kérdező kommentje:
Hiányolom az olyan válaszokat,hogy persze,simán találhat egy szegény pasi is pénzes nőt.Csak legyen optimista,próbálkozzon folyamatosan,előbb utóbb sikerülni fog neki.
2021. márc. 2. 18:38
 44/68 anonim ***** válasza:
61%
Nem nekem szólt alapvetően a kérdés, de igen, jelentettem már fel férfit, de előtte még elküldtem hozzá két kiedzett férfi haveromat, hogy nyugodtan, erőszakmentesen, de erőteljesen közöljék vele, hogy többet a közelembe ne jöjjön.
2021. márc. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 A kérdező kommentje:
41 és mi lett a feljelentés után?Eltűnt?
2021. márc. 2. 18:40
 46/68 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de szerinted érdekel bárkit, hogy te milyen válaszokat hiányolsz? :D
2021. márc. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
100%
Az optimizmus ugyanolyan hülyeség, mint a pesszimizmus, ezért maradj realista.
2021. márc. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
100%
A rendőrök vitték el a munkahelyemről.
2021. márc. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 A kérdező kommentje:
44 de miért nem vártad meg hogy hatásos volt e a megfélemlítés?És ha annak ellenére is zaklatott volna,akkor jelentetted volna fel.
2021. márc. 2. 18:43
 50/68 anonim ***** válasza:
100%

#49

Minek vártam volna? Hogy mégse bizonyuljon elégnek? Akkor már inkább biztosra mentem és örülhet, hogy csak ennyi történt, mert a két haveromat le kellett arról beszélni, hogy megverjék.

2021. márc. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!