Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha nem lenne járvány és...

Ha nem lenne járvány és odamennék idegen lányokhoz,nőkhöz az utcán hogy öleljenek meg megtennék?

Figyelt kérdés
Szoktam nézni youtube-on olyan videókat,amiben fiú játékra invitálja a lányt,és ha a lány veszít,meg kell csókolnia a fiút.Meg is szokták tenni, valaki le is smárolja a fiút.Ehhez képest én nem is kérnék sokat,egy ölelés messze van a csóktól.

2021. márc. 7. 04:12
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
10-es Te lány vagy?
2021. márc. 7. 09:14
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük ott, hogy azoknak a videóknak a nagy része megvan játszva vagy ha nem, nyilván csak azokat mutatják, ahol sikeres volt a dolog és belementek a játékba. De ne gondold túl, a legtöbb ilyen csak színjáték (már onnan láthatod, hogy az "idegen" lányoknak is mindig jól szól a hangja, szóval rajtuk is fel lesz csíptetve egy minimikrofon).

Nem, nem adnék ölelést, mert vagy azt hinném, hogy zsebtolvaj vagy, vagy valamilyen perverz - egyik se jó opció.

22/L

2021. márc. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez az a magányos srác, aki évek óta panaszkodik, hogy nem tud ismerkedni, bármi segítőkész javaslatot azonnal lesöpör: "lakás elhagyása nem az erősségem", "szakemberhez fordulni hülyeség", "nem akarok megváltozni". Neten próbál ismerkedni, de már ismerkedéskor kikötü, hogy a lányok majd elvárásának megfelelően öltözködjenek, mert "ő féltékeny típus".
2021. márc. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
13 nem én vagyok az én elhagyom a lakást és nem vagyok féltékeny típus:)
2021. márc. 7. 09:45
 15/18 anonim ***** válasza:
46%
Nő vagyok, 43 éves és már szereztem annyi tapasztalatot a szeretetről, hogy tudjam, elsöprő ereje van, és attól lesz egyre több, ha megosztjuk másokkal.
2021. márc. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

#13-nak:

Szerintem is mutatnak hasonlóságot. Neki asszem Régi fiú vagy mi volt a felhasználóneve és egyszer írtam neki, mert panaszkodott hogy jaj de magányos, szóval gondoltam segítek neki. Két üzenet után már nem is írt többet, csak pár hónap után és nem értette, hogy mi a problémám.

2021. márc. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
94%
Lemaradt, hogy a 10-es válaszoló vagyok.
2021. márc. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Free hug, mi?

Ki lehet próbálni. A legtöbben bizalmatlanok lesznek, ez tuti. Főleg, ha van benne vagy lehet benne egy 'felszedős' él.


Valóban megrendezett a legtöbb ilyen videó. Azonkívül, elég unszimpatikus dolog, ha vki pl. csak nagyobb nézettségért teszi youtu-n.


Ugyanakkor jó szociális kísérlet és vannak, akik örömmel adnak ölelést. Főleg ha bárkire nyitott vagy és a szeretet miatt kéred, nem csak azért, hogy öleljen már meg egy jó csaj.

2021. márc. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!