Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak egyszerűen nem...

Mit csináljak egyszerűen nem bírok magamon segíteni?

Figyelt kérdés
23 éves fiú vagyok. 18 éves korom óta, azaz 5 éve, lassan hat, hogy az életem nagyon romokban van. Barátok, barátnő nincsenek, munkahelyem nem éppen a legjobb, ott is piszkálnak, szúrkálnak stb. Egyszerűen nem tudok jó kedvű lenni, mindig a bánat, a depresszió van bennem. Sokszor napokig egy falatot se eszek mert nincs étvágyam sem. Egyedül nem bírok segíteni ezen. Öngyilkosság minden meg fordult már a fejemben, mert 23 évesen ilyen szintre jutni elég nagy tehetség kell.
2021. márc. 14. 07:48
1 2
 11/12 anonim válasza:
43%
Egy jo katolikus ifjusagi kozosseg, meg irhatsz nekem es majd szervezunk kozos programot is
2021. márc. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan vannak hasonló helyzetben. Nekem van párom, kisállatom, családommal olyan semleges a kapcsolatom és mégis gyakran magányosnak érzem magam. Szerintem ez manapság nagyon gyakori, főleg az introvertált embereknél. Próbáltam már erőltetni a barátkozást hátha attól jobb lesz de sosem lett jó vége, teherré vált az egész. Itt az oldalon is próbáltam hozzám hasonlókkal de az eleve halálra volt ítélve, csak azt hittem jobban megértjük majd egymást de mégsem sikerült kötődni.
2021. márc. 21. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!