Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A magányos embereket ki várja...

A magányos embereket ki várja otthon meleg vacsorával?

Figyelt kérdés
Sokan vannak akik reggeltől estig dolgoznak,este hazaérnek fáradtan.Milyen jó is az,amikor nem kell fáradtan még nekiállnunk főzni mert a párunk hamarabb hazaért mint mi és már megfőzött.A mi dolgunk mindössze az,hogy berakjuk az ételt a mikrohullámú sütőbe,megmelegítjük és megesszük.De sajnos nálam ez nem így működik mert egyedül élek.Jó lenne,ha engem is várná valaki otthon meleg vacsorával.

2021. márc. 30. 21:08
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%

A Tinder és stb nekem idegen.

Igazából magam se tudom, mit akarok...

Válás után az alkalmik felé próbáltam elmozdulni, néha 1-1 komoly kapcsolati jelölt is képbe jött, momentán a mingli kapcsolati formán agyalok...

Igazából egy 2 hónapos kapcsolaton kívül és pár pikáns levelezésen, illetve egy ízben online hanghívásos alkalmi szexen kívül sok mindent nem tudok felmutatni...🤷‍♂️😔

2021. márc. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
85%
1-es és 7-es voltam az imént
2021. márc. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
100%

A magányos embereket nyilván senki. Nem is értem a kérdést.


Másrészt nem tudom hogy fogsz így bárkit magad mellé találni, ha elvárod, hogy munka után hazaérve még téged is kiszolgáljon.


Amúgy én "magányos" vagy legalábbis egyedülálló, egyedül élő férfi vagyok. Hazafelé veszek kaját, vagy főzök magamnak, vagy rendelek valamit.


Főzöl magadra nagyobb adagot, vagy rendelsz kész kaját akkor is annyi dolgod lesz, hogy beteszed a mikróba.

2021. márc. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
87%

#13:

Idáig már túlságosan megerőltető #nagyonkényelmesuraságának eljutni. De amint látod a válaszokból, nem csak ő ekkora szeencsétlen.

2021. márc. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
94%
14: Szerintem nem kellene senkit leszerencsétlenezni, nem tudhatod, hogy ki-ki miért maradt egyedül, lehet önhibáján kívül például. Úgyhogy nem kellene ítélkezni szerintem.
2021. márc. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%
Senki
2021. márc. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
24%
Kellenel a francnak kerdezo. Esetleg kerd meg anyadat h fozzon rad rendszeresen.
2021. márc. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%
Annyira imádom amúgy, hogy vadidegen emberek, akikkel vszínű az életben nem találkozol soha, mennyire tudnak ítélkezni.
2021. márc. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%

Hát igazából még anyámmal élek,fiatal vagyok. De ha nincs kaja,akkor általában leugrok valamiért. Mindegy mi az,csak ehető legyen,és olcsó.

Nem igazán fáj,hogy nem főz rám valaki. Ha már együtt lennék életem értelmével,akkor szerintem nem várnám el tőle,hogy ő mindig mindent megtegyen helyettem. De ha vacsorával várna,biztos hogy eszméletlen hálás lennék neki,és nagyon örülnék neki. Nem csak a kaja miatt,az van úgyis,enni kell...hanem a szándék miatt,és beleölt energia,idő miatt,hogy ezt megtette értem. Fixen ugyanezt tenném én is.(legalább,ha nem többet,de szerintem többet)

2021. márc. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%
Na ez igen 19-es! Remelem pasi vagy.
2021. márc. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!