Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A magányos embereket ki várja...

A magányos embereket ki várja otthon meleg vacsorával?

Figyelt kérdés
Sokan vannak akik reggeltől estig dolgoznak,este hazaérnek fáradtan.Milyen jó is az,amikor nem kell fáradtan még nekiállnunk főzni mert a párunk hamarabb hazaért mint mi és már megfőzött.A mi dolgunk mindössze az,hogy berakjuk az ételt a mikrohullámú sütőbe,megmelegítjük és megesszük.De sajnos nálam ez nem így működik mert egyedül élek.Jó lenne,ha engem is várná valaki otthon meleg vacsorával.

2021. márc. 30. 21:08
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%

Én például, ha megkívánok valamit (például egy jó hagymásbabot vagy gyümölcsturmixot vagy bármilyen gyors egytálételt), akkor nem vagyok rest összedobni.

Hétvégén több kedvem van kísérletezni, akkor bevállalom új receptek kipróbálását, ha netán nem sikerül, még mindig ott a rendelés lehetősége.

Hétköznap 2 dolog miatt főzök ritkán: 1. Jelenleg cafeteriám van, inkább lehasználom 2. fogyózom, este max gyümölcsöket eszem.

Ja, és én voltam az 1-es, 7-es, 11 és 12-es hozzászóló, mielőtt valaki tovább "szerencsétlenezne" engem is.

2021. márc. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
100%

Amikor meghalt a párom hónapokig egyedűl voltam otthon.. igaz étvágyam sem volt.. nem számítottam senkinek sem! 1-2 messengeres részvétet kaptam... nem bírtam dolgozni sem annyira fájt élni.. pár ezer forintom maradt.. amiből nagyon kevés kaját tudtam venni.. az emberektől, barátoktól, rokonoktól éhen pusztulhattam volna! De már kisírtam magam és talpra álltam, és szoktam főzni is amit csak megkívánok, rendelni is szoktam nagy sűltestálat..

Nem hiszem, hogy más megoldaná a kajálásom... Vagy bármit is helyettem..

2021. márc. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%

Pasi vagyok. Nagyon becsülöm a szeretetet,és az őszinteséget. Hogy őszinte legyek nem is értem,hogy miért írom ezeket most le. Csak kiadom magamból a gondolatokat szerintem. Nevezzük így.

Talán azért,mert keveset kaptam eddig,és hiányzik?Nem tudom. De egy biztos,hogy én is emberből vagyok,és szeretem ha természetesen mennek a dolgok anélkül,hogy megnehezítenénk más életét,és teszünk azért,hogy jobb legyen. Semmi kedvem a drámához,hogy így meg úgy nincs kész valami,pedig megkértelek,stb. Igazából nekem az az ideális,ha nem kényszeres a dolog. Tehát nem azért csinálom meg helyette a mosogatást,vagy vacsorát,mert tudom,hogy ha nem akkor vonyítani fog,hanem mert szívből szeretem,és le akarok venni terhet a válláról,és szeretném,ha ő is kényelmesen érezné magát. Függetlenül attól,hogy én mennyire fáradt vagyok persze. Nyilván vannak napok,mikor én tele vagyok energiával,ő meg nem. Meg vannak fordítva is,de alkalmazkodni tudni kell.

Most kicsit bekönnyeztem,lehet hogy a gyengeség jele,de senki nem kezdte a tetőröl a házat. Mélyen hiszek benne,hogy az enyém lesz...

2021. márc. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem 22-es. Nem tudom mennyire segít,de valamilyen szinten át tudom érezni,és nagyon sok jót kívánok neked! Mármint viszonyítani tudok a velem történt dolgokhoz. Tehát ha tudod milyen a 7-es fájdalom,akkor a 7,3-asról is lehet valami fogalmad. Bár ez más jellegű,ezt aláírom.
2021. márc. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%

21-es! A fogyózáshoz nem jó este gyümölcsöt enni.


A kérdésre válaszolva pedig azt gondolom, hogy talán a kérdezőnek sem konkrétan az előkészített étel lenne fontos, csak ezzel fejezte ki az "otthon melegét"

Természetesen a magányos embereket senki nem várja otthon, aki szeretné ha várnák, annak meg kell ismerkednie valakivel. Azt hiszem elég egyértelmű, hogy ez az egyetlen megoldás.

2021. márc. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%

#25-ös Egy alma csak belefér talán?! :)

Vagy van jó tipped?


21-es voltam

2021. márc. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyenek illúzióid, manapság már azoknak a jó részét se várja meleg vacsora, akiknek van párjuk vagy családjuk. Szerencsés az a család, ahol még van igazi családi életre idő, energia.
2021. márc. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
70%
Én egy özvegyen maradt, hivatásának élő, káros szenvedélyektől tartózkodó, komoly, tudományos munkát végző egyetemi professzor vagyok. Keresem azt a zeneszerető, természetkedvelő, színházba járó, romantikus lelkű, intelligens, művelt, kedves hölgyet, aki lesz*pna.
2021. márc. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
70%

Aki egyedül él azt valószínűleg nem várja haza senki meleg vacsival:D

Én nem élek egyedül,de a barátom és én is reggeltől késő délutánig dolgozunk(a covid miatt most home office,de előtte nem így volt) egy multinál irodában és pont nem ahhoz van kedvem hogy fáradtan nekiálljak főzni. Soha a büdös életben nem álltam neki hétköznap este meleg kaját csinálni. Hétvégén is együtt főzünk vagy beülünk valahova(a covid miatt most nem).

Ha neked erre kell egy nő,hogy meleg vacsival várjon haza,akkor ajánlok helyette inkabb egy bejárónőt.

26N

2021. márc. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
32%
Hú de jó neked utolsó, hogy otthon dolgozhatsz a szobádban. Az ilyen iroda kukacoknak nem kell maszkban dolgozni mint az áruházi dolgozóknak vagy gyári munkásnak egész nap. És még lusta is vagy főzni.
2021. márc. 31. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!