Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A magányos embereket ki várja...

A magányos embereket ki várja otthon meleg vacsorával?

Figyelt kérdés
Sokan vannak akik reggeltől estig dolgoznak,este hazaérnek fáradtan.Milyen jó is az,amikor nem kell fáradtan még nekiállnunk főzni mert a párunk hamarabb hazaért mint mi és már megfőzött.A mi dolgunk mindössze az,hogy berakjuk az ételt a mikrohullámú sütőbe,megmelegítjük és megesszük.De sajnos nálam ez nem így működik mert egyedül élek.Jó lenne,ha engem is várná valaki otthon meleg vacsorával.

2021. márc. 30. 21:08
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%
Mikor épp nem vagyok otthon, akkor mindig bemászik az ablakon egy mumus és az főz nekem mire hazaérek. Tegnap pörküttet főzött.
2021. márc. 31. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
74%
30. Gondolom a pasija is lusta főzni, akkor miert baj, ha ő is az? Egalban vannak.
2021. márc. 31. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
75%
30-as! Elég érdekes a felfogásod. Miért nem dolgozol te is irodában? Most otthon lehetnél maszk nélkül. Meg nem biztos, hogy lusta főzni, egyszerűen nincs kedve hozzá.
2021. márc. 31. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nem ennyire kardinális kérdés, hogy mit zabálok este. A feleségem általában előbb ér haza és az esetek 90%-ában főz is, de ha fáradt vagy nincs kedve akkor rendelünk vagy eszünk hideget. Engem sokkal jobban zavarna az, ha nem lenne kihez hazamennem, nem lenne kivel beszélgetnem.
2021. márc. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
82%

Rendelj meleg vacsorát, ha annyira hiányzik neked, feltéve, hogy este 8-ra hazaérsz.

Másik opció, hogy rendelj a munkahelyedre és otthon melegítsd meg!

2021. márc. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%
Van párom, de még így se várjuk egymást soha meleg vacsorával, egyikünk se szeret meleg ételt enni este. Szóval ilyen szempontból egyáltalán nem bánnám. :D
2021. márc. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
87%

Válásom óta kénytelen vagyok idős anyámmal élni. Mit nem adnék, ha végre magányos lehetnék, egy saját lakásban.

Persze úgy, hogy azért látogatnám.

2021. márc. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
32%

33-as


"Miért nem dolgozol te is irodában?" - Azért mert engem nem vesznek fel oda, mert nincs hozzá végzettségem. De én azért inkább nem is dolgozom sehol, mert a maszk kötelező majdnem mindenhol.

2021. márc. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
68%
38-as! Hát ez az! De nehogy már az legyen a hibás, akinek van végzettsége!
2021. márc. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
100%

Kicsit régi kérdés de azért én is reagálnék rá.


17 éves vagyok és sajnos egyedül élek,magamra főzök, mosók,takarítók.

Rossz azzal tudattal haza jönni fáradtan egy megerőltető gyakorlatból,hogy nincsen othon senki...de a világ nem ál és én sem (; .

2022. jan. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!