Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Utálom magamat és utálom az...

Utálom magamat és utálom az embereket?

Figyelt kérdés
Utálom az embereket, felszállok a villamosra és undorral tölt el. Undorító a mai generáció, az öltözködés a hencegés, az hogy minden olyan természetes nekik, illetve mindenki felvág a semmire.Nem mintha olyan öreg lennék mert perpillanat 20 éves vagyok. Utálom az öregeket akik bevannak zárva úgymond egy burokba és nem látják a fától az erdőt. Utálom az átlag embereket akiknek bármit be lehet adni. Gondolok itt a TV-re. A kereskedelmi televíziókon ömlik a szenny, a reality tehetségkutató. Minden évben xfaktor..mintha Magyarországnak szüksége lenne ennyi “sztárra”. A gagyi műmájer celebek akik mutatnak egy borzasztó rossz példát a fiataloknak.. Hogy csak akkor vagy valaki ha “stilbe” vagy.A rádió is ugyanez, ömlik belőle a fidesz propaganda (ne menjünk bele a politikába). Ugyanazt a divatfos zenét játszák le újra és újra. Aztán pedig a pofádba hazudják hogy ez a legváltozatosabb rádió. Kikopik a kultúra és az emberi mivoltja az emberekből. Kezükbe a telefonnal nőnek fel a gyerekek. Nem olvasnak könyvet. Már minden csak az internetről szól.. (milyen irónikus hogy ezt is az internetre írom). Nem értem el semmit se az életben, de igazából nem is akarok annyira semmit..Azt se bánnám ha az utam lassan véget érne mert elegem van. Ugyan van szakmám..aránylag jól fizető állásom. Na mindegy ezt csak úgy kiírtam magamból. Esetleg más “világnézetét” is szívesen meghallgatom.
2021. ápr. 5. 18:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ez olyan, mint amikor valakinek az arca egyik fele iszonyat ronda,a másik meg csinos.

Ha profilból látod,az alapján ítéled meg,az arca melyik felét látod.

De ha szemből nézel rá,megérted, hogy előítélet áldozata lettél.Vagy nem.


Tudom,elég gáz, ami a világban és legfőképp itt folyik.

Vannak álnok emberek de jó szándékúak is.

Ahogy benned is van sok jó és rossz is.

Kérdés, melyikre figyelsz jobban, mert annak adsz "energiát".

2021. ápr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk, ha a 28-assal utazol, megértem az undorodat.


Én azt vettem észre, hogy mind a tömegközlekedésen, mind az autós közlekedésen súlyosan esett a morál.


Ma pl. egy autós a követési távolságra fittyet hányva tolt engem, aztán mivel kanyarodtam és lassítanom kellett, majdnem belém jött. Még ő arcoskodott a kereszteződésben később.


De a buszon se jobb a sok banyatankos nyugger.


Utálni ismeretlenül viszont nem érdemes senkit. Negatív energia, és lehúzod ezzel saját magadat is. A felesleges utálkozással tönkreteszed a napjaidat.

2021. ápr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Milyen burokban vannak az öregek?
2021. ápr. 6. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Nyugi én is utálom az embereket. De nálunk ez családi vonás.🙂
2021. ápr. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy van jól fizető állásod és bírsz dolgozni...
2021. ápr. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Minek örüljek hogy van pénzem? Ha meg nem lenne pénzem akkor örüljek annak hogy egészséges vagyok meg van 2 lábam, mert másnak ennyi sincs? Ilyen szövegekkel csak a kis embereket lehet a padlón tartani hogy ne is álmodjanak nagyobb dolgokról. Én beérném kevesebb pénzzel is ha cserébe boldog lennék. A pénz valóban nem boldogít..jó ha van de hosszútávon nem leszel tőle boldog.
2021. ápr. 12. 13:24
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

#15 vagyok


Akkor te ellennél csövesként is, éhezve, otthon nélkül?!

2021. ápr. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Sikerült kiragadnod a lényeget..
2021. ápr. 13. 13:10
 19/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, gyakorikérdések.hu-n vagy, rossz ajtón kopogtatsz. Itt EMBEREK vannak, nem fognak soha MEGÉRTENI, nem képesek gondolkodni!


Közel állok hozzád korban, laza egy év, gondolkodásmódom szintén ilyen elkeserítően reális. Ne vedd magadra, csupán jobb lenne bolondnak lenni, aki annyit tud a világról, hogy süt a nap meg vannak emberek + cuki állatok, aztán egész nap röhögni, mert másra nem jó a világ.


Magányos vagy Te is?

2021. ápr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!