Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan, aki évek...

Van itt olyan, aki évek múltán sem tudta túltenni magàt egy szakításon? Érdekelne, hogy telnek a napjai, keres-e mást, vagy mivel próbál túllenni a dolgon.

Figyelt kérdés
2021. ápr. 12. 20:10
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok incel balfaroknak tűnni, de én is azt látom, hogy a nőknek az kell aki elérhetetlen, még akkor is ha földbe tiporja, megalázza őket.


Az a vicces, hogy tényleg amikor azt érzem, hogy én kezdek nyitni, keresni a társaságukat, akkor romlanak el a dolgok. És akkor kezdenek arra hivatkozni, hogy "ők próbálkoztak, de nem nyitottam" vagy "nekik ez így sok". Miközben amíg szartam rájuk addig kerestek minden nap, keresték a társaságom konkrétan ők nyomultak.


A vicces az, hogy ex csajaim új pasijaiban a saját vonásaimat látom, csak ők "rosszfiúsabbak" férfiasabbak mint én.


Volt nőm, aki konkrétan mondta is, hogy azért mert XY olyan "rosszfiús" és az neki bejön. Igaz hogy csak megkefélte egyszer meg utána 3 másik csajt is, mégis ő kellett mert ő a rosszfiú.

2021. ápr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
86%

20 év után elhagyott a barátnőm, pedig mindent megkapott.

(Bp.-i medencés cs.ház, sport Merci, évente több külföldi nyaralás stb... nem sorolom.)

Elmondott mindennek és most már élni akar mert megtalálta az igazi álomlovagját, akire mindig is vágyott. Teljesen lenyűgözte, hogy a pasi mindig más autóval ment elé a munkahelyére és ezért rettentően irigyek voltak rá a kolléganői.

(Nekem persze azt hazudta, hogy túlórázik.)

Teljesen összetörtem, semmihez sem volt kedvem. A nőkre rá sem tudtam nézni.


Kb. 4-5 hónap elteltével jött tőle az első sms, hogy már nagyon megbánta, ott áll lakás és egy fillér nélkül és nagyon szeretne hozzám visszajönni.

Mint kiderült, az "álomlovagnak" időnként eljárt a keze...

Ráadásul volt már felesége és két gyereke is akikről előzőleg nem beszélt. A "saját lakásáról" is kiderült, hogy csak egy albérlet, és a különböző autók is a munkahelyéről lettek kilopkodva esténként, ugyanis egy használt autó telepen dolgozott. Az exem pénzéből éltek többnyire, mert a pasas fizetésének nagy részét elvitte a gyerektartás.


Természetesen nem fogadtam vissza.

Mondtam, hogy ez egy egyirányú utca volt. Nekem sem könnyű de már nincsen visszaút.

Egye meg amit főzött.


De szerencsémre a sors akaratából jó dolog is történt velem pár évvel később.

Ugyanis az exem lelépésének köszönhetem, hogy megtaláltam az új páromat, aki egy valódi tündér.

Nem is gondoltam, hogy ilyen lány is létezik.

Az anyagiak egyáltalán nem érdeklik, sőt bárhová megyünk a saját részét mindig kifizeti. Ráadásul rettentő házias. Takarít, vasal, süt főz stb...

Még soha egyetlen vita, nézeteltérés vagy hangos szó nem esett kötöttünk, pedig pár nap múlva lesz 6. éve, hogy már együtt vagyunk.

...és mindig mosolyog. Ha éjjel felébred, még akkor is.


Minden nőkben csalódott sorstársamnak egy hasonló lányt kívánok!

2021. ápr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Hm... abban azért az is benne van, hogy “amíg szartál rájuk”, az nem múlt el nyomtalanul...csak pont most kerültem hasonló helyzetbe és mire a srác azt mondta, hogy jó, akkor most nyit és mehetünk tovább, annyira leszívta az energiàm a korábbi játszmája és el is vette a kedvem, hogy azt mondtam, inkàbb hagyjuk. Pedig ha nem húzza addig a nyitást, még lehetett volna belőle valami, de így gyakorlatilag kivéreztette az érzéseimet. Igen, értem azt is, amiről te beszélsz, mert az a jelenség is valós. De a távolságtartó srácok gyakran nem érzik a mértékét a távolsàgtartásuknak és így fordítjàk le, hogy “amíg szartam rájuk, kellettem”, miközben az is lehet a másik oldal, amit leírtam most.
2021. ápr. 12. 21:15
 24/32 anonim ***** válasza:
#22 Jó olvasni hogy jóra fordult az életed és végül kaptál egy tündért a gold digger p.cs@ helyett. Az a nő megérdemelte a sorsát. A minden nap másik luxusautó helyett most örülhet ha nem lesz hajléktalan. De megérdemli a sorsát!
2021. ápr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
76%

22#


Nem vagyok kárörvendő, de igazad lehet.

Nemrégen egy közös ismerős mesélte, hogy véletlenül találkozott az exemmel a virágpiacon ahol éppen virágföldes zsákokat és ládákat pakolgatott.

Nem is értette, hogy mitől ment el ennyire az esze az exnek, hogy elhagyott?!

Kell a jó? Nem.

Kell a rossz? Igen.

2021. ápr. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
68%
* bocs, 24-esnek szólt.
2021. ápr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
71%

Én inkább azon nem tudtam túltenni magam, hogy mnident megadtam, szinte anyja helyett is neveltem a csajt olyan szerencséltlen volt, folyton sirt, hogy nehogy elhagyjam, boltba se nayon mert egyedül menni majd 1.5 év múlva ő dobott ki, és meg se tudta normálisan magyarázni miért is. Aztán akkor már tökre felbátorodott maittam, mert normálisan élni stb.

Papucs voltam igazából, és iszonyat sok mnidenem ráment, miközben ő mnident megkapott amire vágyott.

Azóta van jó kapcsolatom meg mniden, a csaj nem kéne többet, de ez a dolog, hogy ilyen béna voltam azért még mindig durva néha.

Soha nem szabad vakon futni a másik után ,és mindig nézni kell mit kap az ember a másiktól, különben kihasználják és mire leesik... Akkor már durva lesz.

2021. ápr. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
91%
Elég viharos kapcsolatom volt a nagy szerelmemmel. Egy évig voltunk együtt, de 5 év kellett mire összekapartam magam utána. Elhitette velem, hogy én vagyok élete szerelme, velem akar lenni, senki mással, majd amikor már fülig szerelmes lettem bele, beközölte, hogy igazából még nincs túl a volt mennyasszonyán és nem tudja mitévő legyen... Innentől kezdve hónapokig ment a huzavona, hogy most őt szereti, engem szeret, nem tudja kit szeret, együtt is voltunk meg nem is. Egyszer olyan volt mintha a világ legboldogabb párja lennénk, máskor meg mintha a szomszéd. Aztán egyszercsak a semmiből közölte, hogy neki ennyi volt, szakítsunk. Teljesen hajthatatlan volt, nem tudom mi törént. Előtte így szerelmes úgy szerelmes aztán ennyi. Teljesen összetört, hihetetlenül fájt. Hónapokig utána csak lézengtem, olyan érzés volt, mintha álmodnék. Aztán egyszer csak kijózanodtam és utána jött az az igazi depressziós időszak, amikor egyszer hihetetlen jó kedved van, nevetsz, pörögsz, a következő pillanatban meg elejtesz egy kiskanalat és artikulálatlanul ordítva zokogsz órákig a konyhakövön. Ez kb egy évig tartott. Utána valamivel jobb lett, próbáltam feldolgozni a következp 2-3 évben, nagyjából sikerült is. Aztán az ötödik évben találkoztam a most már férjemmel. Szerencsére már nem gondolok annyit az exemre, de a mai napig átverve érzem magam, illetve utálom magamban még most is, hogy így el tudta csavarni a fejem. Még midnig nem értem, miért volt ez jó neki, azt se, hogy én miért hagytam magam. De ennyire szerelmes soha többé nem akarok lenni, mert beteges. A férjem iránt érzett szerelmem más, nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb, biztosabb, szerintem ez sokkal jobb mint a másik.
2021. ápr. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Én több mint fél éve vesztettem el a páromat. Külső nyomásra kiszeretett belőlem, és bunkón bánt velem, hogy én szakítsak. Először megkönnyebbültem és élveztem hogy szabad vagyok, de ahogy telik az idő nemhogy jobb lenne de inkább egyre rosszabb és egyre jobban hiányzik. Amikor vele voltam az olyan természetes volt, imádtam, zsigerből éreztem hogy egymáshoz valók vagyunk. Szerintem ezt a bensőséges érzést senki mással nem fogom érezni soha. Nem is keresek senkit, nincs kedvem se a férfiakhoz, se a kapcsolatokhoz. Akárhánnyal felépítgettem a bizalmat, mindben csalódtam. Szülői-baráti-szerelmi. Most magányos vagyok. Nem jó, de legalább nem bánt senki.
2021. ápr. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
43%

"A folytonos csalódások miatt a teljes női nemből kiábrándultam... Ha valaki közeledni próbál - akárhogy is néz ki, akármilyen kedves - lerázom, és kitörlöm örökké az életemből.


Inkább egyedül pusztulok el, minthogy megint tönkretegyen egy nő!"


Aha biztosan főnyeremény voltál, ha ilyeneket irkálsz:


"13-as


Szivesen megerőszakollak, hogy egy kicsit jobb kedvre derülj.


:)))))))))"

2021. ápr. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!