Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt még olyan, akinek...

Van itt még olyan, akinek semerre sem haladt az élete?

Figyelt kérdés

Itt vagyok lassan 30 éves férfi, se barátnőm, se iskolai végzettségem nincs a 8 általánoson kívül, ha ez nem elég, még egy barátom sincs, vagy olyan ember, akivel beszélni tudnék. Jogsim, autóm sincs, valószínűleg már nem is lesz. Betanított munkát végzek, mindig is azt végeztem, de nem igazán szeretem, de nincs más lehetőség.


Más embereknek ebben a korban már rég van családjuk is, túl voltak egy csomó kapcsolaton, van diplomájuk is vagy szakmájuk, voltak egy csomó helyen, én meg gyakorlatilag semmit sem csináltam még. Már sokáig nem szeretnék élni, az biztos...


2021. ápr. 22. 11:59
 1/6 anonim válasza:
91%
Szia! Én 31 vagyok, szintén srác. Megértelek, ha emiatt lehangolt vagy és kétségbeesett. De az az igazság, hogy mindenkinek magának kell elindulnia egy úton és kihozni ebből a 70-80 évből valami frankót. Biztos van ami Téged is érdekel, kezdj el abban elmélyedni, hasonló érdeklődésű emberekkel beszélni, ismerkedni. A többi majd jön magától. Amiket felsoroltál, azok ellen csak Te tudsz tenni! Még nem késő, érettségizz le, szerezz szakmát. Lépj ki a komfortzónádból, csak akkor lesz bármilyen változás.
2021. ápr. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Vannak, persze, majdnem naponta írnak ide ilyen felhasználók. A kérdés, hogy ez így neked megfelel-e, és ha nem akkor mire vagy hajlandó a változásért.
2021. ápr. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Jogsi meg valami szakma alap. Ezeket csináld meg először is.
2021. ápr. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

"Más embereknek ebben a korban már rég van családjuk is, túl voltak egy csomó kapcsolaton, van diplomájuk is vagy szakmájuk, voltak egy csomó helyen"


Ezek más emberek. Te most olyan dolgot szeretnél, ami Téged tesz boldoggá, vagy olyat, amit a társadalom reklámoz?

2021. ápr. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is 30 éves férfi vagyok, csak érettségim van, meg voltak munkahelyeim, de minden helyről kirúgtak, elküldtek egy idő után. Nekem se volt csajom, szűz vagyok, nincsenek barátaim, idegbeteg, depressziós, lelki beteg, szociális fóbiás vagyok. Nincsen autóm, nem tudok motorozni, nincsen jogosítványom. De ez engem nem érdekel! Én igyekszek kilábalni a depresszióból és csak azzal foglalkozok, hogy jól érezzem magam. Nekem az életem arról szól, hogy zenéket hallgatok, gyakori kérdéseken válaszolgatok, tv-t nézek, néha sétálni, kirándulni elmegyek. A nyáron viszont már videojátékozni is fogok, veszek 4k-s, nagy képernyős tv-t, hozzá PS4-es, meg PS5-ös konzolt és lövöldözős játékokkal fogok játszani. Amúgy szakmám sincs, de nem is érdekelt soha életemben semmi, büdös nekem a munka.
2021. ápr. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valami szakmát jó lenne szerezned, hogy könnyebben boldogulj! Egyenlőre ennyi! A barátnő, kocsi stb majd jön magától ha a szakmát megszerzed és sikeres leszel benne. Ugyanis akkor az ember mindig többet szeretne elérni! Nem kell aggódni! A kezedben van a sorsod. Persze nem könnyű, de a vírus előtt sem volt az. Fel a fejjel ha akarod sikerülni fog!
2021. máj. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!