Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Megint balhéztam, nincs öröm...

Megint balhéztam, nincs öröm az életemben, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pár hónapja írtam ide ki egy kérdést, hogy magány és depresszió miatt néha veszek magamnak egy nagyobb mennyiségű szeszesitalt, ekkor italozás közben járkálok a városban és buszozok, random emberekkel beszélgetek, nos ez a legutóbb verekedessel zárult, most is így történt. Vettem magamnak pár sört, egy kis bort, hátizsák aztán irány útnak. Fel le jarkaltam belvárosban, miután berúgtam szorakozaskepp odamentem mindenkihez cigit és időt kérni, ezt csináltam kb 1 órán keresztül. Utána felultem buszozni, ott elfogyott az összes pia, ezért leszaltam venni még bort. Jöttem ki a tom marketbol, odajott hozzám két cigány, ilyen nagyon alja dumával, hogy adjak neki cigit meg 100 forintot, drogosok voltak. Annyit mondtam hogy persze, adok, zsebreraktam a kezem, úgy tettem mintha keresnék valamit, majd gyorsan állonvertem az egyiket, majd másikat is leutottem.. Ez a buszmegállóban történt, ezért elfutottam. Mivel múltkori ügyből felfüggesztettre ítélték tudtam hogy börtön lesz, ezért gondoltam már mindegy, ütök meg egyet. Odamentem én is cigit kérni valakikhez, sokan voltak, piaztak, kértem tőlük cigit, nem adtak, ekkor plekniböl kettőt egyből szájon vertem, egyik össze is esett, majd elkezdtem futni mert voltak kb 10en, lehagytam őket,sokáig kergettek majd hazamentem aludni. Magány kikeszit, sose menekülnék ilyenbe ha jó lenne az életem, 5 éve nincs barátnőm, se barátaim, mókuskerek az életem, pszichológusom szerint ezek a dolgok miatt váltam ilyenné, traumát hozott létre bennem és pszichésen roncs lettem, ismerem őt 10 éve, azt mondta normális embernek ismert meg, és tudja hogy ez csak atmenet. És ezt mind csak azert írtam ide, hogy lássátok, mennyire padlón vagyok, én nem ezt akarom.. Úgy érzem megbolondultam.. Börtön se érdekel, mit tegyek? Mit gondoltok rólam, mit kéne tegyek? Kérlek ne iteljetek el, mert tényleg kész vagyok, írhatnek regényt, de nem akarok.

2021. máj. 5. 22:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ekkora kamut, mint ez a kérdés... :D
2021. máj. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez Nagy Laci XD
2021. máj. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
91%

Laci, a mai napig kerülnek ki a trash csopiba hang felvételek a párodtol :)


Olyanok is amiket csak az öregasszonynak küldtél el.


Tudjuk hogy zsarol Jázmin.

2021. máj. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ő már nem a párom nem érdekel ahogy ti se trollkodjatok csak apámat meg hagyjátok nyugton, valaki még mindig hivogatja
2021. máj. 18. 11:35
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Te nem Nagy Laci vagy, csak egy troll, ha az igazi lennél akkor már rég bebizonyítottad volna...
2021. máj. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Próbálj meg barátokat szerezni!
2021. máj. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!