Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Eltelhet úgy egy egész élet,ho...

Eltelhet úgy egy egész élet,hogy valakinek soha nincs párkapcsolata,soha nincs pénze semmire?

Figyelt kérdés
Tehát soha nincs férfival vagy nővel,nincs saját ingatlana,lakása,autója,soha nem járt még a Balatonnál se,a települést nem tudja elhagyni ahol él mert nincs rá pénze, legfeljebb néha átsétált a szomszéd faluba,de nem lát semmit a világból,csak azokat az embereket ismeri akikkel egy faluban lakik.Sok ember él így?

2021. máj. 22. 13:26
A kérdező szavazást indított:
Én már sokfelé jártam a világban
Csak Magyarországon belül voltam nyaralni,nincs rá pénzem hogy külföldre menjek
Én sem tudom elhagyni a települést ahol élek nincs pénzem
Nem ismerek más embereket,csak akikkel egy településen élek
37 szavazat
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Bevallom én se jártam még külföldön,vidéken is csak úgy voltam hogy a munkahely állta az utamat,nekem saját magamtól nem lett volna rá pénzem hogy leutazzak vidékre.
2021. máj. 22. 13:28
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Nagyjából leírtad az életemet.
2021. máj. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Sok ember él így, aki csak a járdaszigetekre jár nyaralni. Külföldre én sem járok, az se szebb, mint amit itthon is láthatsz.
2021. máj. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerek ilyen embert, látom írtátok, hogy van, de szinte hihetetlen. Iskolában mi volt, nálunk voltak osztálykirándulások, családdal rokonlátogatás. Ha más nem, akkor utazott, meg találkozott mással az ember.
2021. máj. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ki akar változtatni,és ki nem?
2021. máj. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ismerek több olyan embert is aki azon a településen dolgozik ahol lakik és ha van pénze akkor se hagyja el a települést,ha nincs akkor sem.A faluban mindenkit ismer,a falun kívül már senkit.
2021. máj. 22. 13:52
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én már voltam külföldön mivel a rokonaim nagy része ott él, de amúgy se külföldre, se belföldre nem szeretnék nyaralni menni, egyszerűen nem vágyom rá.
2021. máj. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok.

Kérdező! Te pl. hol laksz? Meg tényleg nincs pár ezer forintod elvonatozni valahova?

2021. máj. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Az idén kb. 5x voltam ki a faluból, ebből 2 oltás, 1 tüdőszűrő, 2 városszéli hiper-látogatás. Ha nem volna covid se lett volna több.
2021. máj. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen én is ilyen vagyok de én legalább elmentem dolgozni pl a Balatonhoz vagy külföldre szállodába,nyaralásnak fogtam fel.
2021. máj. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!