Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Én miért csak egy munkaeszköz...

Én miért csak egy munkaeszköz vagyok a nőknek?Miért úgy tekintenek rám mint a burkoló a csemperagasztóra?

Figyelt kérdés
Szóba állnak velem a nők,de csak muszájból.Ha boltba megyek,meg kell tőlem kérdezniük mit szeretnék.Ha fodrászhoz és egy lány vágja le a hajam meg kell kérdeznie mekkorára vágja,géppel vágja,vagy ollóval,milyen hosszúra szeretném.A pszichológus lány megkérdezi hogy vagyok de nem azért mert annyira érdekli hanem mert ez a dolga.Hogyan változtathatnék ezen hogy ne csak egy munka legyek a nőknek,amin minél előbb túl szeretnének esni?

2021. jún. 18. 20:57
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%
"Ha fodrászhoz és egy lány vágja le a hajam meg kell kérdeznie mekkorára vágja,géppel vágja,vagy ollóval,milyen hosszúra szeretném." Ez a dolga, ebbebn mégis mi a tököm baj van????????????
2021. jún. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Azt is írhattam volna hogy mint szakács a fakanálra,vagy kubikos a lapátra.Jó lenne,ha egy nőt tényleg érdekelné hogy vagyok és nem csak azért beszélgetne velem mert hozzátartozik a munkájához.
2021. jún. 18. 21:05
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Velem azóta kedves a futár, mióta adok neki borravalót, jaj miért nem tekint rám nőként. Kb ilyen ez.
2021. jún. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
De miért érdekelné őt egy idegen, ako tetszik vagy sem, csak munka?
2021. jún. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
1 az hogy én mint fiú nem érdeklem őt.Hogy ki vagyok,mi vagyok,van e barátnőm,mivel foglalkozok ilyenek.Csak annyit beszélnek velem,amennyit muszáj.
2021. jún. 18. 21:07
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbálkozz társkereső oldalakon és randizz lányokkal. Ott úgy fog tekinteni rád mint egy fiú, aki potenciálisan társjelölt lehet.
2021. jún. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
86%

Mert olyan elvontan fogalmazol, hogy nem lehet érteni, mit szeretnél.


Figyelem! A kérdező azt akarja tudni, hogyan tetszhetne annyira a nőknek, hogy azok kezdeményezzenek nála!

2021. jún. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
A nőknek nem kell olyan férfi, akivel csak a baj van és nyafog. Vidám, férfias, határozott társra vágynak.
2021. jún. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
6 nem nagyon írnak vissza társkeresőn.Meg jobb lenne úgy társat találni,hogy bemegyek egy üzletbe és személyesen ismerek meg egy lányt,akinek több vagyok mint egy vevő a sok közül.De én csak egy munka vagyok amin minél előbb túl szeretnének esni.A pszichológusom is alig várja hogy leteljen az 1 óra amit velem kell töltenie.☹
2021. jún. 18. 21:13
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

#5

Ismételten: miért érdekelnéd őket? Téged se érdekel mindenki, őket se.

2021. jún. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!