Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Én miért csak egy munkaeszköz...

Én miért csak egy munkaeszköz vagyok a nőknek?Miért úgy tekintenek rám mint a burkoló a csemperagasztóra?

Figyelt kérdés
Szóba állnak velem a nők,de csak muszájból.Ha boltba megyek,meg kell tőlem kérdezniük mit szeretnék.Ha fodrászhoz és egy lány vágja le a hajam meg kell kérdeznie mekkorára vágja,géppel vágja,vagy ollóval,milyen hosszúra szeretném.A pszichológus lány megkérdezi hogy vagyok de nem azért mert annyira érdekli hanem mert ez a dolga.Hogyan változtathatnék ezen hogy ne csak egy munka legyek a nőknek,amin minél előbb túl szeretnének esni?

2021. jún. 18. 20:57
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Ne munka közben akarj ismerkedni velük, mivel akkor te egy vevő vagy. Menj el ismerkedni erre tervezett helyekre.
2021. jún. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
88%

Amikor eladó voltam, jó, hogy nem nyitottam a bepróbálkozó vevők felé, ugyanis párkapcsolatban voltam.


Te honnan tudod, hogy az illető szingli?

2021. jún. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

"Menjen már a f@szomba,el akarok szívni egy cigit!"

Mondjuk egy olyan nővel, aki ezt így hangosan kimondja, nem nagyon akarnék ismerkedni, mert egy tajparaszt.

2021. jún. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem belőled, hanem a helyzetből fakadnak. Fordított esetben te is így cselekednél, illetve éreznél. Minden ember, nem csak a nők. Amikor a boltban vagy, nem csak ember vagy, hanem vásárló. Most sem csak ember vagy, fogyasztó is vagy. Ezek az identitás részletek jelennek meg. Ő neked ott nem egy ember. A kapcsolatotok nem két személyiség, hanem kuncsaft-kiszolgáló viszonyú.
2021. jún. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Leress másik pszichológust, az biztos.
2021. jún. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
34%
22#, miért kéne szinglinek lennie? Egy ember nem.ismerkedhet ha már van szerelme vagy mi, akkor hogyan lenne valakinek több? Ha ok nélkül elzárja magát az életben. Vagy neked mindenből egy van az életedben?
2021. jún. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Pl. Te is kezdeményezhetnél, tegyél érte valamit.
2021. jún. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Erről a Kontroll c. film egyik jelenete jutott eszembe. Amikor a BKV ellenőrök a vállalati pszichológusnak elmesélik a bajaikat. Azok közül is ez:


[link]

2021. jún. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo ha a fodrasznal tulsagosan kozelien viselkedik a fodraszlany esetleg afonoke megroja a viselkedeseert meg az allasa is veszelybe kerulhet. aztan honnet tudod hogy az eladolany aki kiszolgal nem el e tarskapcsolatban esetleg ferjezett vagy baratja van, esetleg a lanyokat szereti stb. A munkahelyeken nem ismerkedni szoktak hanem udvariasan es jol elvegezni a dolgukat. En nyugaton elek itt a penztarosok kotelezoen mosolyogva megkerdezik hogy vagy? arra megvan a szabvany valasz hogy koszonom jol, vagy nem tul jo es kesz. innentol fogva nem igen allnak le megvitatni mas dolgot a penztarosno teszi a dolgat aztan odaadja a blokkot es elkoszon viszontlatasra legyen szep a napod. ennyi de nem gondolnam hogy elvarhato lenne szegenytol hogy napi 500 vevotol oszinten erdeklodjek a hogyletuk stb felol.ezek a gesztusok ma mar a munkahoz tartoznak le vannak irva a munkakori kotelessegeik koze. ha ismerkedni akarsz azt nem a munkahelyukon kell az embereknek lebonyolitani.
2022. febr. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!