Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Én miért csak egy munkaeszköz...

Én miért csak egy munkaeszköz vagyok a nőknek?Miért úgy tekintenek rám mint a burkoló a csemperagasztóra?

Figyelt kérdés
Szóba állnak velem a nők,de csak muszájból.Ha boltba megyek,meg kell tőlem kérdezniük mit szeretnék.Ha fodrászhoz és egy lány vágja le a hajam meg kell kérdeznie mekkorára vágja,géppel vágja,vagy ollóval,milyen hosszúra szeretném.A pszichológus lány megkérdezi hogy vagyok de nem azért mert annyira érdekli hanem mert ez a dolga.Hogyan változtathatnék ezen hogy ne csak egy munka legyek a nőknek,amin minél előbb túl szeretnének esni?

2021. jún. 18. 20:57
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy ezt nekem kell közölnöm, de az emberek 99%-a csak egy munka a másiknak. Igen, a legtöbb férfire szintén csak egy kliensként tekintenek, akárcsak rád, és a nőkre is legtöbbször csak kliensként tekinteken a férfiak munka közben.
2021. jún. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
10 ha én eladó lennék és bejönne hozzám egy velem egyidős lány engem bizony érdekelne,meg akarnám ismerni.
2021. jún. 18. 21:18
 13/29 A kérdező kommentje:
Múltkor bementem egy boltba ahol két lány volt az eladó,rajtam kívül nem volt más vásárló a boltban.Hallom,amint egyik lány mondja a másiknak:Menjen már a f@szomba,el akarok szívni egy cigit!
2021. jún. 18. 21:20
 14/29 anonim ***** válasza:
79%
Én nem tudom milyen világban élsz, de téged sem érdekel minden nő, és egy nőt sem érdekel minden pasi. És ez így van rendjén. Ha meg Te is érdekelnéd a nőt a sok másik mellett akkor meg az lenne a baj, hogy miért érdeklődik irántad ha amúgy is annyi pasiért van oda és milyen ribizli hogy egyszerre több pasival akar ismerkedni...
2021. jún. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Ebből is látszik,hogy nem vagyok jó pasi,ha jó pasi megy be a boltba felcsillan a lányok szeme,ha én megyek be azt várják mikor megyek már a f@szba☹
2021. jún. 18. 21:27
 16/29 anonim ***** válasza:
88%

" 12/14 ....10 ha én eladó lennék és bejönne hozzám egy velem egyidős lány engem bizony érdekelne,meg akarnám ismerni."

1: Miért nem mész eladonak?

2: Ha nem egyidös akkor miért nem akarnád megismerni? Miért kivételezel a saját korosztályoddal? Ök már nem is emberek a számodra?

3: A sok blabla helyett miért nem irod egyszerüen, hogy nagyon kanos vagy?

2021. jún. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

#9


Én is reménykedtem ebben, hogy egy üzletben vagy egy egyszerű életszituációban megtalálom a párom, de erre nagyon kicsi az esély. Baromi visszahúzódó voltam. 15 éves korom előtt kb féltem a lányoktól, szólni sem mertem hozzájuk.

Egy ismerősöm biztatott, hogy menjünk el szórakozóhelyekre és szólítsunk le random lányokat. Először rohadtul be voltam tojva, mert zéró önbizalmam volt, de erőt vettem magamon és odamentem lányokhoz. Baromi sok kínos szituáció volt, sokszor csak 2-3 mondatot tudtam velük beszélni aztán nagy kínos csend, de újra próbálkoztam.

Igazából nem lett belőlem egy nagy casanova, nem is volt sok barátnőm, de a sok elutasítás után már baromi könnyen elviselem, ha visszautasítanak és simán oda merek menni lányokhoz.

Kb 10/1 , ha szobaállt velem 3 mondatnál hoszabban, de a 9 elutasítás simán megéri , azért a jó érzésért, hogy az az 1 érdekes embernek talált.


Így tudod megedzeni magad mentálisan szerintem megpróbálhatnád, ha vannak haverjaid, akikkel el tudsz menni szórakozóhelyre ismerkedni menj.

2021. jún. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Rossz érzés hogy sehol nem érdeklem a lányokat.Mindegy hogy bankba megyek vagy élelmiszerboltba vagy fodrászhoz a reakció mindenhol ugyanaz a lányoktól.Az érdektelenség☹
2021. jún. 18. 21:38
 19/29 anonim ***** válasza:
89%
Továbbra se értem, hogy miért kéne érdekelődniük feléd. Téged érdekel, hogy Józsi bácsi mit csinál?
2021. jún. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
95%
Miért kellene bárkinek is a munkája KÖZBEN pasiznia/csajoznia?? Azért kapja a fizetését, hogy a munkáját végezze. Ha meg épp szünetre szeretne menni ("Menjen már a f@szomba,el akarok szívni egy cigit!") akkor az szintén nem arra van, hogy idegenekkel beszélgessen, hanem hogy kicsit kifújja magát, egyen/igyon/cigizzen/stb. Ha engem valaki munka közben leszólítana, akkor is elküldeném ha vonzó lenne. Szerintem alap dolog, hogy nem akadályozzuk vagy tartjuk fel a másikat a munkájában.
2021. jún. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!