Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy kerüljem el hogy ne...

Hogy kerüljem el hogy ne égessem le magam egy lány és az anyukája előtt?

Figyelt kérdés
Egy lány ismerősöm megkért hogy ha ráérek menjek át hozzájuk,fel kéne rakni egy fregolit a fürdőszobájukban.Azt mondta a lány,ők nem tudják felrakni mert ő csak 150 centi és hiába áll föl székre,akkor sem ér fel a plafonig.Nincs férfi a háznál,apukája elköltözött otthonról.Azt mondtam a lánynak holnap átmegyek,felrakom a fregolit.Én 180 centi vagyok,tehát fölérek a plafonig,ha felállok egy székre.Csakhogy még soha nem raktam föl fregolit,nem tudom hogy kell.Ezt nem akartam mondani a lánynak,nehogy bénának tartson hogy egy fregolit nem tudok felrakni.Hogy kerüljem el,hogy ne égjek be?Vagy fel fogom tudni rakni a fregolit?

2021. júl. 17. 16:30
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Én itthon sima szobai ruhaszárítót használok arra teregetek,nincs fregolim.Nem is volt soha.Már megígértem hogy átmegyek,nem mondhatom vissza.
2021. júl. 17. 16:32
 2/23 anonim ***** válasza:
82%
Biztos fel tudod rakni,ha már legalább egy polcot is fel tudtál fúrni.
2021. júl. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Pff..hát nehéz dió, majd mond el mi lett!
2021. júl. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
2 nem fúrtam még fel polcot sem soha.De talán az még könnyebben menne mint egy fregoli felrakása.
2021. júl. 17. 16:38
 5/23 anonim ***** válasza:
82%
Hát...szerintem ez nagy beégés lesz :D
2021. júl. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom a youtube-ot, jó videók vannak. Több dolgot így tudtam megcsinálni. Biztosan találsz fregolisat is.

N

2021. júl. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Keresek a youtube-on fregolis videókat,hátha az segít valamit:)
2021. júl. 17. 16:48
 8/23 anonim ***** válasza:
26%

Keresek a youtube-on fregolis videókat,hátha az segít valamit:)


Ez fregoli vagy mi?:

[link]

2021. júl. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
2021. júl. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
84%
Nem egy nagy tudomány felrakni, tipli, és értelemszerűen fúrógép egy jó fúrószárral legyen nálad. Arra figyelj hogy nehogy vezeték fusson a falban, előtte nézd meg hogy hol van konnektor, illetve kérdezz rá, hátha tudják körülbelül, mert ha arra ráfúrsz akkor megrázó élményben lehet részed :D Majd írd meg hogy sikerült!
2021. júl. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!