Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy kerüljem el hogy ne...

Hogy kerüljem el hogy ne égessem le magam egy lány és az anyukája előtt?

Figyelt kérdés
Egy lány ismerősöm megkért hogy ha ráérek menjek át hozzájuk,fel kéne rakni egy fregolit a fürdőszobájukban.Azt mondta a lány,ők nem tudják felrakni mert ő csak 150 centi és hiába áll föl székre,akkor sem ér fel a plafonig.Nincs férfi a háznál,apukája elköltözött otthonról.Azt mondtam a lánynak holnap átmegyek,felrakom a fregolit.Én 180 centi vagyok,tehát fölérek a plafonig,ha felállok egy székre.Csakhogy még soha nem raktam föl fregolit,nem tudom hogy kell.Ezt nem akartam mondani a lánynak,nehogy bénának tartson hogy egy fregolit nem tudok felrakni.Hogy kerüljem el,hogy ne égjek be?Vagy fel fogom tudni rakni a fregolit?

2021. júl. 17. 16:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Dumáld rá őket egy sima szobai ruhaszárítóra
2021. júl. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonlóan béna vagyok, apa nélkül nőttem fel, bár, igyekszem fejlődni.


Leírom, hogy én hogyan csinálnám.


Először is, állítsátok be a fregolit oda, ahová tennének majd.

A furatok helyét ceruzával jelöld meg.


Vedd az ütvefúrót, amivel először pici furatokat fúrj (hogy pontosabb legyél), aztán fúrd méretre.


A fregolit megint felteszed a jövendőbeli helyére, hogy ellenőrizd a furatok helyességét.


Ha jó, akkor mehet a tipli. Ha rövid a furatod, a tiplit hosszában el lehet vágni.


Ha nem jó, 1 millivel szélesebb fúrófejjel fúrj még egyszer. Ha így se jó, valamit nagyon elrontottál. Kicsit fentebb/lejjebb kezdd újra a fúrást, az otthagyott furatokat majd begipszeled.


Ha beraktad a tiplit, mehet fel a fregoli, és nagyon óvatosan kezdd el betekerni a csavarokat.


És a végén, ha a fregolit feltetted, a lányt utána hívd el egy kávéra ;)


21F

2021. júl. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
12 utolsó köszi a segítséget sajnos fúróm nincs,nem tudom nekik van e otthon fúró a lány apja nem él velük.
2021. júl. 18. 12:18
 14/23 anonim ***** válasza:
Akkor kérdezd meg, hogy van-e ütvefúrójuk...
2021. júl. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Nekem van itthon szög és kalapács az nem elég?
2021. júl. 18. 12:21
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Szexet akarsz kérdezô? Mert teljesen látszik , hogy így akarsz a csajnál elérni valamit.
2021. júl. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Szeggel?? Az biztos hogy nem jó, azzal nagyon begsz, mert szerintem ennyit az anyja is fog tudni, hogy ilyen soha a büdös életbe nem teszel fel szeggel és nem is szabad.
2021. júl. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

#17


Vályogfalnál mondjuk a szög vált be, mert a furat folyamatosan összeomlott, és kicsúszott a tipli, de gondolom a lány és az anyja nem ilyen házban élnek.

2021. júl. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Felhívtam egy haveromat vele raktuk föl ketten.A lány kicsit meglepődött hogy ketten megyünk.Ha a haverom nem jön,beégek:)
2021. júl. 19. 11:42
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez volt a legokosabb, amit tehettél. Örülök, hogy sikerült!

N

2021. júl. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!